• Informacje na temat:

  natalia kukulska waga

Artykuły na temat: natalia kukulska waga
 • Halina Szmeterling nie żyje. Natalia Kukulska w żałobie!

  ..., Halina Szmeterling. 91-latka ostatnimi czasy mocno podupadła na zdrowiu. Natalia bardzo się o nią martwiła i robiła wszystko, aby zadbać o babcię, która wychowywała ją po tragicznej śmierci mamy(...) w podwarszawskim Łaskarzewie Janina Dąbrówka. W zeszłym roku w Dzień Babci Natalia zamieściła na swoim profilu w sieci zdjęcie pani Haliny z podpisem: "Najukochańsza hybryda na świecie: moja babcio...

 • Natalia Kukulska (41 l.) w styczniu po raz trzeci została mamą. Od porodu minęło naprawdę niewiele czasu, a piosenkarka już narzeka na swój wygląd.

 • Kukulska prawie nic nie je

  ...33-letnia piosenkarka Natalia Kukulska idzie w zaparte i zaprzecza plotkom o anoreksji. Jej znajomi uważają jednak, że wkrótce może dojść do tragedii: "Ona prawie nic nie je" - mówią.

 • Dzisiaj Pudzian odpadnie z "Tańca..."

  .... Propozycji wzięcia udziału w najpopularniejszym show w Polsce nie przyjęły m.in. Kayah, Natalia Kukulska oraz Agnieszka Dygant. O udziale marzyła Anna Popek, niestety telewizja publiczna zabroniła jej...

 • Natalia Kukulska nie jest chora

  Po ostatnich doniesieniach na temat zbyt szczupłego wyglądu piosenkarka uspokaja swoich wielbicieli. "O anoreksji nie ma mowy" - podkreśla.

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.

 • Santor i Krawczyk najpopularniejsi

  Ośrodek Badania Opinii Publicznej, na zamówienie "Super Expressu", przygotował ranking najpopularniejszych polskich piosenkarek i piosenkarzy. Wyniki mogą być dla wielu osób mocno zaskakujące. Najpopularniejszą wokalistką 2002 r. okazała się... Irena Santor, zaś wśród panów najwięcej głosów zebrał Krzysztof Krawczyk.

 • Sopot: Wojna festiwali

  W tym roku w Sopocie, w niewielkim odstępie czasu, odbędą się aż dwa duże festiwale. Jako pierwszy, w piątek, 19 sierpnia, rozpocznie się Festiwal Jedynki, przygotowany przez TVP. Z kolei w dniach 2-4 września odbędzie się Sopot Festival, po raz pierwszy organizowany przez stację TVN. Obie telewizje próbują się prześcignąć w pomysłach, które mają przyciągnąć przed ekrany widzów.

Wideo na temat: natalia kukulska waga
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...