• Informacje na temat:

  natalia kukulska wakacje

Artykuły na temat: natalia kukulska wakacje
 • Natalia Kukulska pełna obaw! W domu nerwowa atmosfera!

  Jej syn Janek (18 l.), wielki piłkarski kibic, chciał pojechać do Rosji na mundial.  Natalia Kukulska nie dała się przekonać. Uznała, że są ważniejsze sprawy. Pierworodny piosenkarki zdał egzaminy(...). "Faktycznie, Jasiek jest zafascynowany Stanami Zjednoczonymi, ale na razie lata tam tylko z rodziną na wakacje" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" osoba bliska Natalii  "Zdaje sobie sprawę, że gdyby...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Natalia Kukulska opiekowała się chorym ojcem. Ostatnie chwile Jarosława Kukulskiego nie były łatwe

  Jarosław Kukulski (†66 l.) starał się zastąpić córce zmarłą matkę. Kibicował jej przez całe życie. Natalia Kukulska (42 l.) odwdzięczyła mu się opieką w chorobie i nieustającą pamięcią. A ostatnie chwile jej ojca nie należały do łatwych.

 • Kukulska z Sistars

  Natalia Kukulska po dłuższej przerwie planuje nagrać nową płytę. Ma więc wakacje wypełnione w studio nagraniowym.

 • Natalia Kukulska zarzekała się, że już nigdy tego nie zrobi. A jednak zrobiła!

  Natalia Kukulska (42 l.) postanowiła wyjść naprzeciw fanom i spełnić ich prośbę. Czy wbrew sobie?

 • Kukulska już nie wychudzona

  Natalia Kukulska jeszcze niedawno ważyła niespełna 50 kilogramów. Promocja nowej płyty, trasy koncertowe pochłaniały wokalistkę w całości.

 • Natalia Kukulska odetchnęła z ulgą. Fatalna końcówka roku!

  Gdy za oknem słychać wystrzały fajerwerków i strzelających korków od szampana, Natalia Kukulska (40 l.) i jej bliscy z ulgą żegnają mijający rok.

 • Natalia Kukulska: Do USA po naukę

  Natalia Kukulska, jej mąż i perkusista, Michał Dąbrówka oraz synek Jasiu, wyruszają do USA. Jadą na studia do prestiżowego Musicians Institute w Los Angeles. Będą tam trzy miesiące. W tym czasie wokalistka będzie pobierała lekcje śpiewu.

 • Natalia Kukulska o ostatnich miesiącach życia babci! Było jej bardzo ciężko!

  Natalia Kukulska (40 l.) dwa miesiące temu pochowała ukochaną babcię, która była dla niej jak mama. Dziś po raz pierwszy szczerze opowiada o jej chorobie i odchodzeniu...

 • Tede z Natalią

  Tede sprawił radość wszystkim posądzającym go o komercję i nagrał wspólny utwór z Natalią Kukulską. Piosenka nazywa się "Kamienie" i promuje nową płytę piosenkarki, będzie też do niej teledysk z udziałem Tedego. Kawałek będziecie mogli po raz pierwszy usłyszeć w najbliższą niedzielę o 16:00 w radiu ESKA.

Wideo na temat: natalia kukulska wakacje
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...