• Informacje na temat:

  natalia kukulska walczy z bratem

Artykuły na temat: natalia kukulska walczy z bratem
 • Anna Jantar: Jej życie skrywa jeszcze wiele tajemnic...

  Perfect, Wojciecha Morawskiego (65 l.). "Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało doprowadzić to do rozpadu małżeństwa?" - zastanawiała się niedawno jej córka, Natalia Kukulska (40(...) się na grunt prywatny. Walczyły o jednego mężczyznę. Ale ona miała na to coraz mniej siły. Czytaj dalej na następnej stronie W odkrytych niedawno pamiętnikach Anny Jantar odczytać można, że...

 • Pikej straszy prześmiewców procesami i więzieniem!

  Usiłujący zrobić karierę w rapie Piotr "Pikej" Kukulski, przyrodni brat Natalii, bezpardonowo walczy ze swoimi prześmiewcami.

 • "Śpiewaj i walcz" po raz ostatni. Kto do Opola?

  Dziś (4 czerwca) odbędzie się finałowy odcinek programu "Śpiewaj i walcz". Na scenie stanie siedmiu uczestników rywalizujących o sześć miejsc w konkursie Debiuty na festiwalu w Opolu.

 • "Krzyżacy" wychodzą w plener

  W maju odbędą się pierwsze plenerowe pokazy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Na 8 czerwca zaplanowano premierę płyty z muzyką ze spektaklu.

 • "Krzyżacy": Premiera płyty

  - To fantastyczna muzyka, która może żyć swoim własnym życiem - tak wydaną w środę (8 czerwca) płytę z rock-opery "Krzyżacy" zapowiada Olga Szomańska, sceniczna Danuśka.

 • Sopot: Wojna festiwali

  W tym roku w Sopocie, w niewielkim odstępie czasu, odbędą się aż dwa duże festiwale. Jako pierwszy, w piątek, 19 sierpnia, rozpocznie się Festiwal Jedynki, przygotowany przez TVP. Z kolei w dniach 2-4 września odbędzie się Sopot Festival, po raz pierwszy organizowany przez stację TVN. Obie telewizje próbują się prześcignąć w pomysłach, które mają przyciągnąć przed ekrany widzów.