• Informacje na temat:

  natalia lesz kiedyś

Artykuły na temat: natalia lesz kiedyś
 • ...się lansowana do bólu przez wszystkie media Natalia Lesz... "Nie wiem, co ty tu w ogóle robisz" - powiedział Kozyra, członek jury konkursu o Bursztynowego Słowika. Kolejna jurorka, Małgorzata Walewska, skrytykowała Lesz za patykowate nogi : "To cud, że ich nie połamała" - skwitowała występ "największego produktu polskiego show-biznesu" ostatnich miesięcy. "Jest wielka przepaść między...

 • Natalia Lesz w "Plebanii"

  Popularna piosenkarka Natalia Lesz kontynuuje karierę aktorską. Wokalistkę będzie można wkrótce zobaczyć w serialu "Plebania".

 • Facet zazdrosny o Lesz

  Gdy pochwaliła się ukochanemu Bartkowi Głogowskiemu (32 l.), że dostała rolę w serialu "Pierwsza miłość", ten początkowo się ucieszył. Mina mu zrzedła, gdy dowiedział się, że Natalia zagra z Marcinem Krajewskim...

 • Natalia Lesz woli facetów z...

  Wokalistka i aktorka Natalia Lesz umawiała się zarówno z Amerykanami - przez wiele lat mieszkała w USA - jak i z Polakami. Kogo więc woli?

 • Lesz: The show must go on

  ...29-letnia Natalia Lesz zamieściła wpis na swojej stronie internetowej, w którym wyraża smutek z powodu katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Przyznaje jednak, że już następnego dnia musiała stawić się w pracy.

 • Natalia Lesz: Nie całuję się z foką

  Po tym, jak pojawiła się na okładce popularnego magazynu "Gala", Natalia Lesz nie ma wątpliwości, że jej debiut na polskim rynku muzycznym zrobił sporo zamieszania.

 • Lesz: "Tata załatwia mi wszystko"

  Natalia Lesz (27 l.), była dziewczyna Mariusza Maksa Kolonko , to kolejna po Toli Szlagowskiej gwiazdka, za której sukcesem stoją rodzice - tata, założyciel Softbanku i prezes funduszu(...) wystarczył delikwentowi założyć kaftan bezpieczeństwa, podać odpowiednie środki farmaceutyczne, żeby wszystko wróciło do normy". Czy Lesz była krępowana kaftanem bezpieczeństwa i szpikowana lekami...

 • Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Gra w serialach, jednak skrzydła rozwija na scenie. Łapie wszystkie zawodowe szanse, ale pilnuje, aby nie przegapić w życiu tej najważniejszej - miłości.

 • Były przyjaciółkami

  Iza Miko (27 l.) i Natalia Lesz (27 l.) kiedyś były przyjaciółkami. Teraz obie zachowują się tak, jakby nigdy wcześniej się nie znały. Co się stało?

 • Natalia: Show must go on

  Natalia Lesz, składając na swojej stronie internetowej kondolencje rodzinom ofiar tragedii pod Smoleńskiem, nawiązuje do ataków na World Trade Center i nieodłącznego w takich sytuacjach pytania: Dlaczego?

Wideo na temat: natalia lesz kiedyś
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.