• Informacje na temat:

  natalia lesz sopot

Artykuły na temat: natalia lesz sopot
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Natalia Lesz śpiewa, tańczy, gra w serialach. Teraz wcieli się w zamożną kobietę z podwarszawskiej willi, u której pracuje jedna z „Dziewczyn ze Lwowa”.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • ...się lansowana do bólu przez wszystkie media Natalia Lesz... "Nie wiem, co ty tu w ogóle robisz" - powiedział Kozyra, członek jury konkursu o Bursztynowego Słowika. Kolejna jurorka, Małgorzata Walewska, skrytykowała Lesz za patykowate nogi : "To cud, że ich nie połamała" - skwitowała występ "największego produktu polskiego show-biznesu" ostatnich miesięcy. "Jest wielka przepaść między...

 • Natalia Lesz w "Tańcu..."!

  Natalia Lesz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" - to już potwierdzona informacja.

 • Natalia Lesz w "Tańcu z gwiazdami"

  Polacy mieli okazję posłuchać jak śpiewa Natalia Lesz, a teraz będą mogli zobaczyć, jak tańczy. Wokalistka spróbuje swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". To już potwierdzona informacja.

 • Wokalistka na Sopot Festival przyjechała ze swoim partnerem Svenem Martinem.

 • Walewska przeprasza Natalię Lesz!

  Mezzosopranistka w programie "W blasku fleszy" (emisja 26 maja w TV Puls) przeprosiła młodą gwiazdkę za swoją wypowiedź podczas Sopot Festival 2008. Stwierdziła ona wówczas, że wokalistka "ma nogi jak patyki". "To cud, że ich nie połamała" - skwitowała występ Lesz. Podzieliła się także swoimi spostrzeżeniami na temat polskiego show-biznesu. Przyznała, że dzięki Dodzie jest on bardziej kolorowy...

 • Z kim zatańczy Natalia Lesz?

  Natalia Lesz z nową piosenką "Coś za coś" znalazła się wśród uczestników konkursu Sopot Hit Festiwal. Na scenie Opery Leśnej towarzyszyć jej będą przyjaciele z serial u "Tancerze".

 • Muzyczne wspomnienia z lat 80. zdominują tegoroczny Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy muzyki pop z tamtych czasów: Samantha Fox, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders z Modern Talking.

 • Lesz: Miałam potworną tremę

  Natalia Lesz zaprezentuje podczas Sopot Festival 2008 piosenkę "Power Of Attraction" . Wokalistka, która w Opolu wywalczyła Superjedynkę, jako jedyna ma szansę wygrać podczas dwóch najważniejszych festiwali w Polsce.

Wideo na temat: natalia lesz sopot
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...