• Informacje na temat:

  natalia lesz sopot 2008

Artykuły na temat: natalia lesz sopot 2008
 • Natalia Lesz w "Tańcu z gwiazdami"

  Polacy mieli okazję posłuchać jak śpiewa Natalia Lesz, a teraz będą mogli zobaczyć, jak tańczy. Wokalistka spróbuje swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". To już potwierdzona informacja.

 • Natalia Lesz w "Tańcu..."!

  Natalia Lesz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" - to już potwierdzona informacja.

 • Walewska przeprasza Natalię Lesz!

  Mezzosopranistka w programie "W blasku fleszy" (emisja 26 maja w TV Puls) przeprosiła młodą gwiazdkę za swoją wypowiedź podczas Sopot Festival 2008. Stwierdziła ona wówczas, że wokalistka "ma nogi jak patyki". "To cud, że ich nie połamała" - skwitowała występ Lesz. Podzieliła się także swoimi spostrzeżeniami na temat polskiego show-biznesu. Przyznała, że dzięki Dodzie jest on bardziej kolorowy...

 • Lesz: Miałam potworną tremę

  Natalia Lesz zaprezentuje podczas Sopot Festival 2008 piosenkę "Power Of Attraction" . Wokalistka, która w Opolu wywalczyła Superjedynkę, jako jedyna ma szansę wygrać podczas dwóch najważniejszych festiwali w Polsce.

 • Sukienka kluczem do sukcesu

  Z Natalią Lesz spotkaliśmy się podczas festiwalu Opole 2008. Wokalistka podzieliła się na gorąco wrażeniemi po zdobyciu Superjedynki w kategorii "debiut roku", a także refleksjami na temat całego festiwalu. Opole to dopiero początek pracowitego lata Natalii - czeka ją m.in. występ przed Celine Dion w Krakowie oraz na festiwalu w Sopocie (o ile się zakwalifikuje głosami widzów).

 • Sensacja! Sopot bez Rubika!

  Wiemy już, kto wystąpi w Operze Leśnej w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności 45. Sopot Festival 2008. Sensacją okazał się brak Piotra Rubika w finałowej piątce.

 • Sopot: Kto powalczy o Słowika?

  Poznaliśmy listę wykonawców, zakwalifikowanych do konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności 45. Sopot Festival 2008.

 • Sopot: Kto zgarnie Słowika?

  Czy w tym roku zwycięzca Sopot Festival powtórzy ogromny sukces podwójnego laureata z 2007 roku - grupy Feel? Wyniki poznamy późnym wieczorem w sobotę, 23 sierpnia.

 • Sopot: Modern Talking i inni

  Drugi dzień 45. Międzynarodowego Sopot Festiwalu 2008 upłynie w rytmie lat 80. Na scenie pojawią się m.in. Modern Talking, Sabrina, Limahl i Kim Wilde.

 • Kto wygrał w Sopocie?

  Słowika Publiczności z Sopotu wywiozła polska grupa Pectus, przez niektórych już nazywana następcami Feel. Z kolei nagrodę jury, Bursztynowego Słowika, otrzymała szwedzka formacja Oh Laura. W niedzielę, 24 sierpnia, drugi dzień festiwalu, utrzymany w klimacie lat 80.

Wideo na temat: natalia lesz sopot 2008
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...