• Informacje na temat:

  natalia lesz z dziewczyna

Artykuły na temat: natalia lesz z dziewczyna
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  Natalia Lesz śpiewa, tańczy, gra w serialach. Teraz wcieli się w zamożną kobietę z podwarszawskiej willi, u której pracuje jedna z „Dziewczyn ze Lwowa”.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Związek Natalii Lesz rozpada się

  Piosenkarka nie radzi sobie ze związkiem na odległość. Jej partner Sven Martin nie zamierza na stałe przyjechać do Polski, a Natalia potrzebuje mieć mężczyznę przy sobie...

 • "Parapetówa" u Natalii Lesz

  Tomek Lubert, lider zespołu Video, recenzuje najnowszy film o Jamesie Bondzie ("Quantum Of Solace") i opowiada o premierowej "domówce" u Natalii Lesz.

 • Natalia Lesz miała wypadek na planie

  ...roztrzaskującej się szklanej tafli znajdowała się właśnie Natalia. Wokalistka ubrana była w lekką podkoszulkę z odkrytymi ramionami. Niektóre odłamki powbijały się jej w plecy i ramiona. Gdyby stała o krok bliżej, mogłoby dojść do tragedii" - czytamy w tabloidzie. Lesz przewieziono natychmiast do punktu medycznego, gdzie opatrzono jej pokaleczone plecy. Następnie dziewczyna wróciła na pokaz filmowy...

 • Urbańska i Lesz lecą do USA

  Natasza Urbańska i Natalia Lesz udają się za ocean w jednym celu - nagrać płytę, która zamknie usta krytykom.

 • Lesz: "Tata załatwia mi wszystko"

  Natalia Lesz (27 l.), była dziewczyna Mariusza Maksa Kolonko , to kolejna po Toli Szlagowskiej gwiazdka, za której sukcesem stoją rodzice - tata, założyciel Softbanku i prezes funduszu(...) wystarczył delikwentowi założyć kaftan bezpieczeństwa, podać odpowiednie środki farmaceutyczne, żeby wszystko wróciło do normy". Czy Lesz była krępowana kaftanem bezpieczeństwa i szpikowana lekami...

 • Nowa przyjaciółka Natalii Lesz

  Rywalizowały na parkiecie, a teraz zostały najlepszymi przyjaciółkami - mowa o wokalistce Natalii Lesz i aktorce Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej.

 • Lesz: Nie jestem lesbijką!

  ..., "zdecydowały się wynająć mieszkanie razem ze względu na wygodę" - w ten sposób Marta może czuwać nad swoją podopieczną w dzień i w nocy. Natalia jest podekscytowana obecnością swojej nowej współlokatorki. "Na razie jest super!" - mówi i dodaje: "Czasami mówię, że Marta jest moim aniołem stróżem". Lesz przyznała, że aktualnie jest singielką. Od czasu rozstania z Bartkiem Głogowskim (35 l.) z nikim nie...

 • Natalia Lesz jest "żenująca"?

  "Mandaryna ma konkurencję" - tak występ Natalii Lesz na festiwalu w Sopocie komentuje Sara May.

Wideo na temat: natalia lesz z dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: natalia lesz z dziewczyna