• Informacje na temat:

  natalia mróz

Artykuły na temat: natalia mróz
 • "Ojciec Mateusz": Natalia padnie ofiarą... porywczy!

  Autobus, którym Natalia (Kinga Preis) wybierze się do Skarżyska, zostanie dla zabawy porwany przez dwóch młodych mężczyzn znajdujących się pod wpływem dopalaczy, a potem przejęty przez groźnych przestępców. Dojdzie do strzelaniny...

 • MTV EMA Pre-Party 2014 za nami. Zobacz, co się działo!

  4 listopada w Warszawie odbyła się impreza poprzedzająca wielką galę MTV Europe Music Awards. W Soho Factory bawili się m.in. Doda, Margaret, Grzegoż Hyży, Natalia Siwiec, Saszan, wreszcie Dawid Kwiatkowski, który w Glasgow powalczy o nagrodę Najlepszego Artysty Światowego.

 • Natalia Siwiec wyjechała z mężem na wakacje. Dziecko zostawili w domu. "Było bardzo ciężko"

  Natalia Siwiec (35 l.) i jej mąż wybrali się na rajskie wakacje we dwoje. Gdzie podziała się ich córka? Celebrytka wyjaśniła, że została w domu z psem. Po powrocie do Polski Natalia zrelacjonowała, jak mała Mia witała ją i swojego tatę. Wyjawiła również, że na wczasach jej i ukochanemu "było bardzo ciężko" przez rozłąkę z dzieckiem.

 • Opole 2015: Znamy nominowanych do SuperJedynek

  Trzy nominacje dla grupy Perfect, po dwie szanse na nagrody dla m.in. Haliny Mlynkowej, Meli Koteluk, Dawida Kwiatkowskiego i Margaret - poznaliśmy nominowanych do SuperJedynek na tegorocznym Festiwalu w Opolu.

 • "Gliniarze": Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

  Śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.

 • Poznaliśmy gwiazdy Sopot TOPTrendy 2015 (program, bilety)

  Donatan i Cleo, LemON, Enej, Rafał Brzozowski, Margaret, Bednarek oraz Grzegorz Hyży to tylko niektórzy wykonawcy, którzy pojawią się na Sopot TOPTrendy 2015 roku.

 • "M jak miłość": Młody Mostowiak zatrzymany przez policję!

  Mateusz (Krystian Domagała) weźmie na siebie całą winę za śmierć Maćka (Kamil Mróz), byłego chłopaka Justyny (Olga Kalicka), i zostanie zatrzymany przez policję.

 • MTV EMA Pre-Party 2014 po raz drugi w Warszawie

  4 listopada w Soho Factory w Warszawie po raz drugi odbędzie się MTV EMA Pre-Party.

 • Na dobre i na złe

  Profesor Bart szykuje się do operacji Sylwii Mróz. Neurochirurg planuje resekcję ognisk padaczkorodnych, choć oznacza to dla lekarki spore ryzyko. Tymczasem...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

Wideo na temat: natalia mróz
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

Dyskusje na temat: natalia mróz
 • Re: "rodzinka.pl": Natalia i Ludwik rozstaną się z powodu... bałaganu w domu?

  Serial super. Ale która kobieta biega po pracy w domu w miniówie a nie w dresie, po parkiecie w szpilkach i śpi nawet w trzeszczący mróz w kusych koszulkach? I w ogóle to pani Małgosia powinna choć raz zagrać osobę źle ubraną lub nieuczesaną. Obecnie wygląda identycznie w dwóch serialach - rodzinka i druga szansa. Ta sama fryzura, te same ciuchy.

 • Re: "Na dobre i na złe": Sara za Hanę?

  Po co dokładać kolejne postacie, skoro już te, które są pojawiają się bardzo rzadko. Kiedy ostatnio była pokazana Lena? Po co wprowadzono postać rehabilitantki (Natalia Rybicka)? Po co jest Sylwia Mróz i jej mąż, itd?