• Informacje na temat:

  natalia nguyen

Artykuły na temat: natalia nguyen
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...jest młody wietnamski pomocnik kucharza, Nguyen Ai Quoc, który próbuje zainteresować sytuacją swojej ojczyzny przyjeżdżających do stolicy Francji polityków i dziennikarzy. Niestety, jego działania...

 • Natalia Nguyen walczy o swoje przekonania

  Jest architektką wnętrz. Popularność zdobyła dzięki show "Bitwa o dom", w którym ocenia mieszkania zawodników. Filigranowy wygląd nie idzie w parze z jej silnym charakterem. Pozostali jurorzy wiedzą o tym doskonale.

 • Polacy nie mają gustu? Szczera do bólu...

  Jurorzy drugiej edycji "Bitwy o dom" w całym kraju szukali rodzin, które najładniej i najbardziej praktycznie zaprojektują i urządzą mieszkanie. Stanie się ono potem ich własnością. Rywalizacja jest zacięta. Program prowadzą Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Małgorzata Rozenek.

 • Rusin w finale "Bitwy o dom"

  W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, odbędzie się finał pierwszej edycji reality-show telewizji TVN "Bitwa o dom". Program poprowadzi Kinga Rusin, a widzowie w SMS-owym głosowaniu wybiorą zwycięzcę. TVN zapowiada już drugą edycję show.

 • Kim są Pan i Pani House?

  "Pan i Pani House" to nowy program wnętrzarski TVN. W każdym odcinku gospodarze programu - para architektów - pomagają bohaterom zrealizować marzenia o nowym pięknym M.

 • Kto zdobędzie mieszkanie?

  Ostatniego dnia czerwca wszystko stanie się jasne. Dowiemy się wreszcie, kto z uczestników "Bitwy o dom" wprowadzi się do swojego mieszkania marzeń.

 • Tomasz Pągowski: Bez żartów

  Juror "Bitwy o dom" ma bardzo bogate CV. Jest dyrektorem kreatywnym agencji multi-design: - Tworzymy wnętrza, realizujemy fotosesje i projekty graficzne - mówi. Poza tym cały czas gram i tworzę muzykę z IM2 - dodaje.

 • To jest zaciekła walka!

  Znamy ją z programu "Pan i Pani House". Teraz ocenia i służy dobrą radą uczestnikom show "Bitwa o dom", którzy walczą o jedną z najcenniejszych nagród w historii telewizji polskiej: własne mieszkanie.

 • Tak gotują gwiazdy

  Cztery mieszkania, cztery kolacje, niezwykli uczestnicy. Jacy prywatnie są gwiazdorscy "ugotowani" i jakimi okażą się gospodarzami? Zobaczymy...

 • Rozenek łatwo się wzrusza

  - Kiedyś zwracałam uwagę na efekt, teraz łatwo się wzruszam. Mit surowej, perfekcyjnej Małgorzaty Rozenek legł w gruzach, bo ciągle mam w oczach łzy - wyznaje jurorka "Bitwy o dom".

Zdjęcia na temat: natalia nguyen
Wideo na temat: natalia nguyen
 • Wiedźma wojny

  14-letnia Kamona opowiada swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku jak nagle zmieniła się z niewinnego dziecka w żołnierza. Pewnego dnia na jej spokojną wioskę napadła grupa partyzantów. Spalili domy, zabili mieszkańców, a ją zmusili do okrutnego zamordowania rodziców. Osierocona trafiła do armii rebeliantów, gdzie matkę i ojca zastąpił karabin, a łzy, żal i smutek treningu psychicznego oraz fizycznego przetrwania. Indoktrynowana i narkotyzowana nauczyła się walczyć w imię idei, której nie...

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.