• Informacje na temat:

  natalia oreiro telenowela

Artykuły na temat: natalia oreiro telenowela
 • "Zbuntowany Anioł": Natalia Oreiro kończy 40 lat!

  Natalia Marisa Oreiro Iglesias urodziła się 19 maja 1977 roku w stolicy Urugwaju, Montevideo. Karierę rozpoczęła w wieku 12 lat, grając w reklamach popularnych marek. Następnie zaczęła pojawiać się w programach dla dzieci...

 • Natalia Oreiro: Zbuntowany anioł

  Gdy po raz pierwszy przyjechała do naszego kraju, była zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się tak gorącego przyjęcia. Dlatego Natalia Oreiro bardzo chciała wrócić do Polski i zaśpiewać dla swoich wielbicieli.

 • Natalię Oreiro (40 l.) pokochała prawie cała Polska. Dziś już niewiele o niej słychać, ale jej zdjęcia w mediach wzbudziły niemałe zainteresowanie, a to za sprawą wyglądu gwiazdy!

 • Czerwona bielizna Natalii Oreiro

  Natalia Oreiro (27 l.), popularna urugwajska wokalistka i aktorka mieszkająca w Argentynie, wyznała niedawno, że inspiracją do tworzenia własnego stylu jest dla niej Marilyn Monroe. Gwiazda stwierdziła również, że lubi być zauważana, a w ubiorze ma jeden element stały - czerwoną bieliznę.

 • Najlepsze telenowele 2015

  Natalia Oreiro od czasów "Zbuntowanego anioła" cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dlatego fani czekają na emisję najnowszego serialu z jej udziałem, w którym wciela się w ciężko(...) piątkę dzieci, w ogóle jej nie zauważa. Wytwórnia z Ajusco, rywalizująca od lat z Televisą, podjęła się nakręcenia swojej wersji hiszpańskiego serialu "Gran reserva". Telenowela opowiada historię...

 • Natalia Oreiro zaśpiewa we Wrocławiu

  Urugwajska gwiazda Natalia Oreiro, znana z seriali "Zbuntowany anioł" oraz "Jesteś moim życiem", da jedyny koncert dla fanów w Polsce. Odbędzie się on w hali Orbita we Wrocławiu 14 grudnia.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro chce zostać Rosjanką!

  Równo 20 lat temu nie tylko fani telenowel oszaleli na punkcie "Zbuntowanego anioła", a zwłaszcza grającej główną rolę Natalii Oreiro. Młodziutka artystka podróżowała wtedy po całym świecie(...) jej prowokację sprzed roku. Natalia udzieliła wtedy w Rosji wywiadu, ubrana w sweter z tęczową flagą. W Rosji natomiast promowanie takich zachowań jest zabronione prawnie. Z tego powodu wielu...

 • Powrót latynoskich telenowel

  W nowym roku Polskę czeka prawdziwa lawina produkcji rodem z Ameryki Południowej. Fani telenowel będą mogli wybierać spośród siedmiu nowych seriali .

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro nagrała piosenkę na mundial!

  Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro, czyli niezapomniana Mili ze "Zbuntowanego anioła", nagrała utwór na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji.

 • Mucha zakochana w Bobku

  Już w czwartek, 23 grudnia, zaraz po finałowym odcinku "Majki", na antenie telewizji TVN zadebiutuje nowa telenowela - "Prosto w serce".

Zdjęcia na temat: natalia oreiro telenowela
Wideo na temat: natalia oreiro telenowela
 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: natalia oreiro telenowela