• Informacje na temat:

  natalia przybysz jeremi

Artykuły na temat: natalia przybysz jeremi
 • Natalia Przybysz urodziła

  ...3 czerwca druga z sióstr Przybysz, Natalia (28 l.), potwierdziła, że też została mamą.

 • Natalia Przybysz z rodziną na obiedzie. Sexy mama?

  Natalia Przybysz (32 l.) udowadnia, że "sexy" można być bez skąpej mini i wysokich szpilek. Wokalistka, a prywatnie mama Jeremiego i Anieli, sfotografowana została z rodziną w jednej z knajpek wegetariańskich - bez makijażu, w dżinsowej katanie i ciepłych skarpetach naciągniętych na spodnie. Jak podoba wam się taki styl?

 • Przybysz: Pokazała brzuch dwa miesiące po porodzie

  Natalia Przybysz (28 l.) na koncercie Męskiego Grania we Wrocławiu wystąpiła z odsłoniętym brzuchem. Ciekawostką jest fakt, że 3 czerwca wokalistka została po raz drugi mamą - na świat przyszedł Jeremi (ma już córkę Anielę). Jak widać, szybko wróciła do formy!

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig znów zaśpiewa w stolicy polskiej piosenki

  Polskiej w Opolu zaśpiewają w niezwykłym widowisku z okazji setnych urodzin Jeremiego Przybory "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki". Joanna Kulig wystąpi w Opolu już po raz drugi(...) wystąpi w piątek 12 czerwca (początek transmisji na antenie TVP1 o godz. 22:10). W koncercie "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki" usłyszymy obok niej i Grzegorza Turnaua m.in. Hannę...

 • "Prawo Agaty": Mirosław Baka i miłosne przyciąganie

  ...ojcem dziewczynki! Prywatnie mam dwóch synów, ten młodszy miał być Kają, a jest wysokim, przystojnym Jeremim... Może kiedyś doczekam się wnuczki (uśmiech). Jest Pan zupełnie inny, niż(...). Przybysz ma jednak inne zdanie, co nie wpływa dobrze na jej relacje z Majewskim. Aniela pomaga jej odnaleźć napadniętą kobietę, której jak twierdzi oskarżony, bronił. Agata ma dla Tośki na urodziny...

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.