• Informacje na temat:

  natalia przybysz zagórski

Artykuły na temat: natalia przybysz zagórski
 • Natalia Przybysz z nowym teledyskiem ("Miód")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Natalii Przybysz "Miód", który zwiastuje czwarty album studyjny wokalistki " Prąd". Premiera płyty przewidziana jest na listopad 2014 roku.

 • Kosmiczna Natu w Wiedniu

  Autorski utwór "Niebieski" zapowiada nowy album Natalii Natu Przybysz z piosenkami Janis Joplin. Do singla powstał teledysk, do którego zdjęcia odbyły się w Wiedniu.

 • Natalia "Natu" Przybysz: Chcę, żeby mi było ciepło (nowa płyta)

  Na wiosnę 2014 roku ma się pojawić nowa płyta Natalii "Natu" Przybysz. Wokalistka zapowiada, że utwory w znacznej większości będą w języku polskim.

 • Natu czuła i ascetyczna. Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Gwiazdy" Natu, czyli Natalii Przybysz.

 • Wianki w Krakowie: Zmiana w programie

  Występ Nigela Kennedy'ego i grupy Kroke na zakończenie Wianków w Krakowie (niedziela, 23 czerwca) nie odbędzie się. Organizatorzy w to miejsce zaprosili Natalię "Natu" Przybysz z zespołem.

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

Zdjęcia na temat: natalia przybysz zagórski
Wideo na temat: natalia przybysz zagórski
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...