• Informacje na temat:

  natalia przybysz zdjęcia

Artykuły na temat: natalia przybysz zdjęcia
 • Natalia Przybysz (33 l.) zabrała głos w kolejnej ważnej społecznie sprawie...

 • Kosmiczna Natu w Wiedniu

  Autorski utwór "Niebieski" zapowiada nowy album Natalii Natu Przybysz z piosenkami Janis Joplin. Do singla powstał teledysk, do którego zdjęcia odbyły się w Wiedniu.

 • Wielkie finały waszych ulubionych seriali

  Czy mecenas Przybysz z "Prawa Agaty" wybierze Marka czy Krzysztofa? Kto panie na kolanach i oświadczy się w "Hotelu 52"? Jak potoczą się dalsze losy Boskich z "rodzinki.pl"? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na pierwszą część materiału o jesiennych finałach seriali!

 • Yach Film 2013: Najlepsze teledyski po raz 22. (nominacje)

  Poznaliśmy nominowanych do Yachów - nagród za najlepsze teledyski na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Gala wręczenia statuetek odbędzie się 8 grudnia w Centrum Świętego Jana w Gdańsku.

 • Bartek Królik po raz drugi został ojcem! Córeczka ma nieuleczalną chorobę!

  Bartek Królik jest jednym z założycieli zespołu Sistras, z którym przed laty odnosił ogromne sukcesy.  Później siostry Przybysz postanowiły pójść własną drogą, a muzyk zajął się współpracą z innymi artystami. Warto przypomnieć, że to on stworzył przełomowe płyty w karierach Natalii Kukulskiej ("Sexi Flexi") oraz Agnieszki Chylińskiej ("Modern Rocking"). Zresztą z tą drugą tworzy i koncertuje do...

 • Yugopolis powraca. Teledysk z Marcinem Bosakiem!

  Sprawdźcie teledysk "Ostatnia nocka" zapowiadający nowy album projektu Yugopolis! W utworze promocyjnym śpiewa Maciej Maleńczuk, a główną rolę w klipie gra Marcin Bosak znany z "M jak miłość" i "Tylko mnie kochaj".

 • Dygant i Kożuchowska pokłóciły się o rolę

  Stacja TVN szykuje się do produkcji serialu, który ma być polską wersją hitu "Ally McBeal". Zdjęcia ruszają już w czerwcu, a główną rolę przebojowej, ale samotnej prawniczki zagra... No właśnie, o to pokłóciły się znane aktorki!

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Dygant i Kożuchowska pokłóciły się o rolę

  Stacja TVN szykuje się do produkcji serialu, który ma być polską wersją hitu "Ally McBeal". Zdjęcia ruszają już w czerwcu, a główną rolę przebojowej, ale samotnej prawniczki zagra... No właśnie, o to pokłóciły się znane aktorki!

 • "Barwy szczęścia": W nowym domu

  ...jest nowe osiedle. Postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Ekipa na planie Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w 29 czerwca 2007 roku. Za kamerą stanęła Natalia Koryncka-Gruz, za zdjęcia odpowiadał(...) zapanuje zgoda? Czy przybysze znajdą tu swoje miejsce na ziemi? Poznajmy się! Pierwszą bohaterką "Barw szczęścia", którą zobaczyli widzowie, była Kasia Górka. Po sześciu latach pobytu w Londynie...

Zdjęcia na temat: natalia przybysz zdjęcia
Wideo na temat: natalia przybysz zdjęcia
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...