• Informacje na temat:

  natalia rybicka żurek

Artykuły na temat: natalia rybicka żurek
 • "Blondynka": Natalia Rybicka zrezygnowała ze swej wielkiej pasji dla aktorstwa

  Natalia Rybicka, czyli Sylwia Kubus z 5. serii "Blondynki", przez wiele lat traktowała aktorstwo jak... hobby. Swą pierwszą rolę zagrała mając zaledwie 14 lat i zanim zdecydowała się na rozpoczęcie studiów w szkole teatralnej, marzyła, by zostać tancerką!

 • Żurek znów w Londynie

  Po roli w filmie Kena Loacha "Polak potrzebny od zaraz" - Lesław Żurek ponownie dostał propozycję związaną ze stolica Wielkiej Brytanii. Efekt - serial "Londyńczycy" - będziemy mogli ocenić już za miesiąc.

 • "Blondynka": Sezon 7. od 2 grudnia w TVP1

  Wypadek Sylwii (Natalia Rybicka) i tournee Dawida (Grzegorz Małecki) w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji. Będą myśleli o wspólnym życiu i zalegalizowaniu związku(...) romansowych wpadkach z podpułkownik Kaśką, Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Jagna (Magdalena Schejbal) i Andrzej (Lesław Żurek) będą musieli się...

 • Katarzyna Figura w "Żurku"

  Już wkrótce na ekrany kin trafi nowy polski film z Katarzyną Figurą - "Żurek" Ryszarda Brylskiego, na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk. W filmie zobaczymy także Zbigniewa Zamachowskiego oraz debiutującą na wielkim ekranie Natalię Rybicką. Premiera kinowa filmu - 26 września.

 • Spóźnią się na własny ślub!

  Po wielu perypetiach Asia (Natalia Rybicka) i Andrzej (Lesław Żurek) oraz Mariola (Roma Gąsiorowska) i Darek (Przemysław Sadowski) spotkają się przy ołtarzu.

 • "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego zdobyła najwięcej nominacji - aż dziewięć - do Polskich Nagród Filmowych Orły 2004. W czołówce znalazły się także: "Zmruż oczy" (8 nominacji) Andrzeja Jakimowskiego oraz "Żurek" (6 nominacji) Ryszarda Brylskiego.

 • "Londyńczycy": Mija 10 lat od premiery serialu

  ...kosztowały - wspomina Natalia Rybicka grająca w "Londyńczykach" jedną z głównych ról - Aśkę, która do Londynu pojechała za swym ukochanym Wojtkiem (Marcin Bosak). W szranki z "Gotowymi na wszystko" i "Brzydulą Betty" Natalia Rybicka za swą kreację w serialu, który swoim nazwiskiem firmowała producentka Dorota Kośmicka-Gacke (obecnie pracuje w barwach TVN, gdzie wyprodukowała "Drugą szansę...

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (26-28 września) w kinach debiutuje sześć filmów, które zadowolić powinny najbardziej wybredne gusta. Wybierać będzie można pomiędzy sensacyjnym obrazem "Włoska robota" , komediami "Teściowie" oraz "Małolaty u taty" , dreszczowcem "Ciśnienie" , polskim komediodramatem "Żurek" oraz melodramatem "Daleko od nieba" .

 • Żurek znów w Londynie

  Po roli w filmie Kena Loacha "Polak potrzebny od zaraz" - Lesław Żurek ponownie dostał propozycję związaną ze stolica Wielkiej Brytanii. Efekt - serial "Londyńczycy" - będziemy mogli ocenić już za miesiąc.

 • Aktorka z... przypadku

  Natalia Rybicka, którą znamy z takich filmów i seriali, jak "Chrzest" czy "Londyńczycy", a niebawem również "Komisarz Aleks", żartuje, że została aktorką w wyniku... pomyłki swojego taty.

Zdjęcia na temat: natalia rybicka żurek
Dyskusje na temat: natalia rybicka żurek
 • Re: "Za marzenia": Szok! Katarzyna Figura miała kompleks... małych piersi!

  Była zgrabna i ładna.Jako aktorka nie przypadła mi do gustu,dziwna maniera głosu,wszędobylski uśmiech i ciało,którego się nie wstydziła pokazywać to i grała jednoznaczne role.Jedyna rola która wyszła jej naprawdę idealnie to w "Żurek" i właśnie gdyby miał postać film o pani Kasi to Natalia Rybicka byłaby idealna odtwórczynią,uroda i warunki idealne.