• Informacje na temat:

  natalia schejbal

Artykuły na temat: natalia schejbal
 • "Blondynka": Powrót Natalii Rybickiej

  Prace na planie rozpoczną się w lipcu. Do  roli tytułowej powróci aktorka Natalia Rybicka, która w postać Sylwii zaczęła wcielać się rok temu. Zastąpiła Joannę Moro, grającą w dwóch poprzednich(...) rolach pojawiają się m.in. Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Schejbal, Krzysztof Pluskota, Michał Lesień, Izabela Dąbrowska, Hanna Śleszyńska i Krzysztof Kiersznowski. Scenariusz do piątego sezonu napisali...

 • Schejbal czy Samojłowicz?

  Polsat jesienią stawia na seriale : te znane i lubiane, a także na zupełne nowości. Czy grające w nich gwiazdy zawładną naszą wyobraźnią?

 • "Blondynka" z Natalią Rybicką w roli głównej

  Natalia Rybicka wcieli się w postać dr Sylwii Kubus w piątej odsłonie serialu "Blondynka" w reżyserii Mirosława Gronowskiego. Premiera w TVP1 już 4 grudnia o godz. 20:25.

 • Na miłość przyjdzie czas

  Nie zamierza zajmować miejsca zwolnionego przez inną aktorkę, ani się przeprowadzać - Natalia Rybicka opowiada o swojej roli w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • "Blondynka": Premiera sezonu z Natalią Rybicką w roli głównej

  Serial "Blondynka" od czterech sezonów cieszy się niesłabnącą sympatią widzów i przyciąga przed telewizory wielomilionową publiczność. W siedzibie TVP odbyła się prezentacja premierowego odcinka piątej serii. Tym razem w roli młodej pani weterynarz - Sylwii Kobus wystąpi Natalia Rybicka, znana z takich produkcji serialowych, jak "Więzy krwi", czy "Samo życie".

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • "Szpilki... " bez Schejbal

  Magdalena Schejbal w nowej serii "Szpilek na Giewoncie" nie będzie już główną bohaterką. Kto ją zastąpi?

 • "Szpilki na Giewoncie": Powrót Orleańskiej

  Trwają zdjęcia do czwartej serii "Szpilek na Giewoncie". Ekipa intensywnie pracuje w Warszawie, ale za kilka dni aktorzy przenoszą się do Zakopanego, gdzie zima właśnie zagościła na dobre!

 • "Blondynka": Sezon 7. od 2 grudnia w TVP1

  Wypadek Sylwii (Natalia Rybicka) i tournee Dawida (Grzegorz Małecki) w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji. Będą myśleli o wspólnym życiu i zalegalizowaniu związku(...) romansowych wpadkach z podpułkownik Kaśką, Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Jagna (Magdalena Schejbal) i Andrzej (Lesław Żurek) będą musieli się...

 • Zakopała się... w Zakopanem

  Po tym, jak odmówiła grania w czwartym sezonie "Szpilek na Giewoncie", Magdalena Schejbal jakby zapadła się pod ziemię. Ci, którym na niej zależy, czują się mocno zaniepokojeni.

Zdjęcia na temat: natalia schejbal
Wideo na temat: natalia schejbal
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

Dyskusje na temat: natalia schejbal
 • Re: "Uwikłani": Nowy serial kryminalny TVP1 z plejadą gwiazd!

  Nowy Policjantka i Komisarz Beata (Magalena Schejbal) Anka (Marieta Żukowska) Kinga (Agnieszka Sienkiewicz) Jan (Mikłoaj Roznerski) Natalia (Dakota Johnson) Ewa (Marcelina Zawadzka) Marta (Paulina Holtz) Joanna (Agnieszka Szulim) Basia (Maria Niklińska)

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie chcę Adama!

  No nie wiem, czy Oliwia nie będzie tak szybko zniknie z serialu. Cały czas zamieszcza Marta Bryła foty z planu. Już urodziła jej postać a nadal gra. A Aneta czyli Natalia Rybicka obecnie nagrywa nowe odcinki Blondynki. To tak szybko się nie pojawi w Ndinz. Magda Schejbal też gra w Blondynce. Kasia Dąbrowska w Belfrze, Ola Hamkało w filmie. Z tego wynika, ze początek sezonu należy do wątku Adama

 • Re: Koniec "Szpilek na Giewoncie". Bez Schejbal to klapa!

  A moim zdaniem, serial jak był dobry wcześniej, tak nic nie stracił w ostatniej serii. Dorota Pomykała, Małgorzata Pieczyńska- niestety z okrojoną rolą, no i Natalia Rybicka. Były super. Z facetów Janusz Chabior i Stanisła Jaskułka. A i ta fanka Bartka. Moim zdaniem dali radę:)