• Informacje na temat:

  natalia siwiec jako nastolatka

Artykuły na temat: natalia siwiec jako nastolatka
 • Nowe twarze w show-biznesie. Kto zrobi karierę?

  ...również... Natalia Klimas - córka projektantki Joanny Klimas. Ukończyła szkołę aktorską w Nowym Jorku, gdzie przez wiele lat mieszkała i próbowała zaistnieć jako aktorka. Ma na koncie występy(...) było. Zasypiała z myślą, że jej pies, który gdzieś tam mieszka, ją kocha..." - opowiadał na łamach "Polityki". Monika Pietrasińska - nazywana jest sobowtórem Natalii Siwiec. Pochodzi z Lublina...

 • "To nie koniec świata": Najpiękniejszy Polak przenosi się na prowincję!

  ...jest zatrudniona, jako trener juniorów. Mężczyzna chce zbliżyć się do dziewczyny i przekonać ją do sprzedaży domu. Krystian Wieczorek różni się od swojej postaci. Na pewno nie uważa małych(...) serialu z wielką miłością w tle. Aktualnie ekipa przeniosła się do Warszawy, gdzie realizowane są zdjęcia m.in. z udziałem Natalii Siwiec, która w epizodycznej roli zagra gwiazdę. Emisja serialu już...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Taniec z Gwiazdami": Mnóstwo pracy i energii

  Treningi okupione bólem. Wielogodzinne ćwiczenie kroków, obrotów i skomplikowanych tanecznych figur. Wątpliwości i zmęczenie. Naderwane mięśnie oraz litry potu zostawione na parkiecie. Tak wygląda codzienność uczestników "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.