• Informacje na temat:

  natalia siwiec na ostro

Artykuły na temat: natalia siwiec na ostro
 • Wróżbita Maciej (33 l.) nie wierzy w szczere intencje Natalii Siwiec (32 l.).

 • Co naprawdę wydarzyło się w "Enjoy The View

  Patrycję Mikułę polscy widzowie poznali w reality show "Enjoy The View

 • Natalia Siwiec: Co jej dolega?

  Natalia Siwiec (32 l.) trafiła ostatnio na ostry dyżur. Wszystko przez dokuczliwą alergię!

 • Michał Malitowski ostro: Parkiet to nie miejsce...

  Michał Malitowski, juror show "Dancing with the Stars. Taniec Gwiazdami", swoją pierwszą dziesiątkę w programie dał w ubiegły piątek... Natalii Siwiec. Tancerz wyraźnie w swojej ocenie odciął się od ostrych opinii Iwony Pavlović, która mocno celebrytkę krytykowała, przyznając jej 1 punkt.

 • Kilka dni temu Natalia Siwiec (32 l.) pochwaliła się na Instagramie, że czeka ją operacja, która miała jej pomóc z męczącym problemem - wiecznie bolącymi zatokami. "10 lat nie mogłam normalnie(...). Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i bez komplikacji. Dzięki temu Siwiec może znów lansować się na ściankach. Ostatnio szczęśliwa pojawiła się na planie programu "Salon sukien ślubnych".

 • Patrycja Mikuła: Reality-show Natalii Siwiec zepsuło mój image

  Patrycja Mikuła, modelka, którą Natalia Siwiec zaprosiła do reality-show "Enjoy the view

 • Natalia Siwiec jurorką "X Factor"?

  Czy to Natalia Siwiec (29 l.) zasiądzie w jury tvn-owskiego show u boku Kuby Wojewódzkiego (49 l.), Tatiany Okupnik (34 l.) i Czesława Mozila (33 l.)?

 • Współczesna rodzina Natalii Siwiec

  Ostra kłótnia z siostrą, kosztowne zakupy w jednej z warszawskich galerii handlowych, wyjazd z Mariuszem do Krakowa, spotkanie z fankami, a także kolacja z Michałem Pirógiem. Co jeszcze czeka Natalię Siwiec w najnowszym odcinku reality show?

 • Ujawniono zarobki celebrytów w "Tańcu z gwiazdami"!

  .... W przypadku uczestników kwoty są już o wiele "skromniejsze". Najwięcej dostaną "Miss Euro" reklamująca krem do wybielania sromu, Natalia Siwiec i biuściasta Karolina Szostak. Panie dostaną po 10 tysięcy(...) nie mają takiej komfortowej sytuacji jak jurorzy. Pozostaje im więc wziąć się ostro do roboty, aby jak najdłużej utrzymać się w programie!

 • "Czarna Mamba" ostrzy pazurki

  W piątek, 7 marca, w telewizji Polsat rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". W jury show zasiądzie m.in., znana z wcześniejszych odsłon programu, Iwona Pavlović, która już nie może doczekać się pierwszego odcinka.

Zdjęcia na temat: natalia siwiec na ostro
Wideo na temat: natalia siwiec na ostro
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: natalia siwiec na ostro
 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  A ja ją teraz nawet lubię.Owszem może weszła w show biznes trochę za ostro ,ale ostatnio prezentuje się bardzo OK.Nie ona jedna pozowała nago,ale na bankietach i różnych galach ,na które zapraszani są celebryci, zawsze jest bardzo dobrze ubrana,stosownie do okoliczności i figury.Niech próbuje,może akurat się sprawdzi.nie maco hejtować ,dla samego hejtowania, na zasadzie"huzia na Józia"!!!