• Informacje na temat:

  natalia wrona tadeusz

Artykuły na temat: natalia wrona tadeusz
 • Serialowy przewodnik

  .... Wbrew sugestiom Anki postanawia zafundować sobie jednodniowy urlop. Wierzy, że ten dodatkowy dzień ukoi jej nadszarpnięte nerwy. W pewnym momencie na progu jej mieszkania staje Tadeusz, który nie(...) projekt osiedla. Natalia robi wszystko, co może, by nie zawieść Artura. On tymczasem dociera do Las Vegas. (173) Sagowski prosi Monikę, by wróciła z nim do domu, gdyż już nic nie stoi na drodze do...

 • "Etiuda 2002": Nagrody rozdane!

  W środę, 20 listopada, późnym wieczorem zakończyły się pokazy konkursowe Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Etiuda 2002". W nocy jurorzy ustalili werdykt. Grand Prix, Złotego Dinozaura, otrzymał film "Człowiek magnes", w reżyserii Marcina Wrony z Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Jego etiuda była już wielokrotnie nagradzana, m.in. na festiwalach w Nowym Jorku, Monachium, Aubagne we Francji, Pescarze we Włoszech.

 • Nagrody 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  "Tonia i jej dzieci" Marcela Łozińskiego, "Argentyńska lekcja" Wojciecha Staronia i "1994" Kaveh Tehrani zwyciężyły w swoich kategoriach podczas zakończonego w niedzielę, 29 maja, 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

Wideo na temat: natalia wrona tadeusz
 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?