• Informacje na temat:

  natalia z barw w szczęścia

Artykuły na temat: natalia z barw w szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Natalia i Klemens będą razem wychowywać Leę?

  Natalia (Maria Dejmek) wyzna Klemensowi (Sebastian Perdek), że dzięki córeczce czuje się tak, jakby miała nadludzką moc. - Nawet to, że jesteśmy same, nie psuje mi humoru – powie przyjacielowi. - Nie musi tak być. Wiesz, że byłbym dobrym tatą... - usłyszy.

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Barwy szczęścia": Wilk wywiezie dziecko Natalii z Polski?

  W 1898. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 14 września o godzinie 20.10) opiekująca się ciężarną córką Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) poprosi Wilka, by poszedł do sklepu i kupił(...) z Polski. - Wszystko ci wynagrodzę. Natalia to rozkapryszona księżniczka, nie masz pojęcia, jak się z nią męczę - doda. Tymczasem Natalia wyzna matce, że jest bardzo mile zaskoczona tym, że Maciek tak...

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

 • „Barwy szczęścia”: Wilk odbierze Natalii dziecko?

  Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) obieca Wilkowi (Adam Szczyszczaj), że dowie się, czy rzeczywiście to nie on jest ojcem dziecka, które Natalia (Maria Dejmek) nosi pod sercem. - Wierzę, że wszystko się ułoży, tylko działajmy powoli – powie Maciejowi.

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  Przystojny mężczyzna i szybki samochód potrafią zrobić na kobiecie piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że bohaterka "Barw szczęścia", Natalia Zwoleńska (Malwina Buss), na widok przystojnego właściciela komisu samochodowego, zakochała się od pierwszego wejrzenia.

 • "Barwy szczęścia": Natalia obwini się o śmierć Oliwiera!

  Natalia (Maria Dejmek) wyzna Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska), że jest pewna, iż mogła uratować Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). - Gdybym przyszła do szpitala pięć minut wcześniej, on byłby teraz w swoim mieszkaniu... - powie matce i zacznie szlochać.

 • Zamieszanie w "Barwach szczęścia"

  W nowych odcinkach "Barw szczęścia" pojawi się trzech nowych przystojniaków, niektóre pary scementują swój związek, a te, które wydawały się niezniszczalne, zadrżą w posadach.

 • "Barwy szczęścia": Oszukana Natalia wyląduje w szpitalu!

  Po tym, jak Natalia (Maria Dejmek) dowie się o śmierci Oliwiera (Mikołaj Krawczyk), trafi do szpitala na oddział patologii ciąży. Od Wilka (Adam Szczyszczaj) usłyszy, że tylko przy nim może czuć się bezpieczna. Maciej zaproponuje jej, by spróbowali być rodziną!

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

Zdjęcia na temat: natalia z barw w szczęścia
Wideo na temat: natalia z barw w szczęścia
 • Zwiastun 1362. odcinka "Barw szczęścia"

  Łukasz naradza się ze swoją adwokat w sprawie opieki nad małym Ksawciem. W związku z pojawieniem się w życiu Kasi Jakubika z jego kryminalną przeszłością, prawniczka widzi szansę na wygraną Sadowskiego w sądzie. Sara zamierza szczerze opowiedzieć Adamowi o swoich uczuciach. Tymczasem on spotyka się z Agnieszką, która wyznaje mu, że jej na nim zależy. Natalia idzie do Rybińskiego, by porozmawiać

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • "Barwy szczęścia": Oliwier nie dostanie rozwodu?

  Co nas czeka w 1469. odcinku "Barw szczęścia"? ​Wobec bezowocnych prób zdobycia pieniędzy na spłatę długu Kasia jest pogodzona ze stratą mieszkania. Waleria i Stefan spotykają się z Tolkiem, mając(...). Natalia niepokoi się, że Oliwier nie dostanie rozwodu. Zwierza się Magdzie, że bardzo zaangażowała się w nowy związek.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

Dyskusje na temat: natalia z barw w szczęścia
 • Re: "Barwy szczęścia": Amory przy dziecku

  Zgadzam się. Julka i Paweł byli "koniem trojańskim" obsady. Pierwsza Natalia grana przez Malwinę Buss była super. Pamiętacie Jadwigę i Stefana tez byli fajni. Wątek trójkąta miłosnego Marta-Piotrek-Ewelina też był wciągający. Gordonowie wymiatali a Agnieszka Wagner w roli ofiary super. No i wątek Justyny i jej matki Joli też był rewelacyjny. A teraz flaki z olejem. Nie oglądam Barw od 2012