• Informacje na temat:

  natalie imbruglia piosenkarka

Artykuły na temat: natalie imbruglia piosenkarka
 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  .... "Pożegnanie z niewinnością" - (2010). Bogate jest też jego życie uczuciowe: spotykał się z piosenkarką Natalie Imbruglią i aktorkami Mili Avital, Rochelle Ovitt i Carlą Alapont. W czerwcu 2010 r. 48-letni(...) aktorka i piosenkarka urodziła się w Londynie. Jest córką Michaela d’Abo, byłego wokalisty zespołu "Manfred Mann". - Zaczęła komponować w wieku 3 lat. Podczas jazdy samochodem napisała piosenki o kotach...

 • Natalie Imbruglia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?

  4 lutego 40 lat skończyła australijska piosenkarka Natalie Imbruglia, znana przede wszystkim z wielkiego przeboju "Torn".

 • Książę William zaręczy się przed swoim bratem?

  ...-Typ Sport (STS). Książę William, a właściwie Wilhelm Artur Filip Ludwik Mountbatten-Windsor, nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony kobiet. Łączono go m.in. z piosenkarkami Britney Spears, Christiną Aguilerą czy Natalie Imbruglią. Ile jednak było prawdy w tych plotka ch - nie wiadomo. Do tej pory, najpoważniejszy jego związek, z Angielką Kate Middleton, był burzliwy. Para miała...

 • Natalie Imbruglia, australijska wokalistka pop, która kilka lat temu podbiła listy przebojów na całym świecie przebojem "Torn", straciła milion dolarów premii obiecanej jej przez wytwórnię płytową. Piosenkarka nie dostarczyła bowiem na czas gotowego materiału na swój kolejny album.

 • Natalie Imbruglia, pochodząca z Australii wokalistka, która popularność zdobyła dzięki przebojowi "Torn", szykuje się do pracy nad swym nowym albumem. Ma ambitny zamiar powtórzyć sukces wydanej w 1997 roku płyty "Left Of The Middle".

 • Natalie Imbruglia wraca do Australii

  Natalie Imbruglia planuje powrócić na dłużej do rodzinnej Australii. Przez ostatnie siedem lat piosenkarka mieszkała, głównie ze względu na swoją muzyczną karierę, w Wielkiej Brytanii. Teraz jednak chciałaby spędzać więcej czasu ze swoim chłopakiem Danielem Johnsem, liderem znanej australijskiej grupy Silverchair.

 • Kinowy debiut Natalie Imbruglii

  Natalie Imbruglia, australijska piosenkarka pop, swoją pierwsza w życiu rolę kinową wspomina bardzo dobrze. Co prawda dzieło nie należy do najbardziej ambitnych, jednak praca na planie zdecydowanie się jej podobała.

 • Odliczanie Natalie Imbruglii

  22 kwietnia ukaże się trzeci album Natalie Imbruglii zatytułowany "Counting Down The Days". Płyta w opinii piosenkarki jest powrotem do brzmień debiutanckiego "Left Of The Middle", a pierwszym singlem będzie piosenka "Shiver".

 • Gwiazda w szponach depresji

  Natalie Imbruglia, pamiętana z wielkiego przeboju "Torn", zamierza wykorzystać swoje doświadczenia w nowym filmie - wystąpi w roli wokalistki cierpiącej na depresję.

 • Oburzona Natalie Imbruglia

  Natalie Imbruglia, australijska wokalistka, oburzyła się dość mocno, gdy w prasie zmieniono imię jej chłopaka na kobiece, co u wielu osób wywołało wrażenie, że jest homoseksualistką.

Wideo na temat: natalie imbruglia piosenkarka
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Thor 3D

  Zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka...

 • Zejście 2

  Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru "Zejście", który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (Shauna McDonald) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych...