• Informacje na temat:

  natalie portman chłopak

Artykuły na temat: natalie portman chłopak
 • Natalie Portman została sama

  Aktorka Natalie Portman (Wzgórze nadziei, Gwiezdne wojny) i jej partner, muzyk Devendra Banhart nie są już razem.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Przyznały się, że ich ciąże to wpadki!

  ...mama. O tym, że ciąża Natalie Portman nie do końca była po jej myśli, donieśli znajomi aktorki. Długo nie mogła się oswoić z myślą, że zostanie mamą. Bała się, że to zachwieje jej karierą. Nic takiego jednak się nie stało. Do tego dzisiaj świata nie widzi poza swoim synkiem Alephem. Weronice Książkiewicz zarzucano, że jej ciąża była elementem łapania jej chłopaka na dziecko. Odpierając...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Czego pragnie Maciek Musiał?

  ...w filmie? - Zagrałbym scenę miłosną z Natalie Portman. Już powtarzałem to tysiąc razy, że jestem w niej zakochany od 6. roku życia, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem "Leona zawodowca".  Zdradź nam(...) głównej bohaterki - wciela się w nią Agata Kulesza. Moja rola opiera się przede wszystkim na pokazaniu relacji, jakie łączą granego przeze mnie chłopaka z matką i to, jak na jego zachowanie wpłynie...

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Natalie Portman bez chłopaka

  Aktorka Natalie Portman i jej partner, folkowy muzyk Devendra Banhart nie są już razem.

 • Portman wściekła na chłopaka

  Natalie Portman (23 l.), gwiazda filmów "Leon zawodowiec" i "Atak klonów", po kolejnej kłótni ze swym chłopakiem, znowu jest samotna. A wszystko dlatego, że 25-letni meksykański aktor Gael Garcia Bernal nie pomyślał o tym, żeby zabrać swą narzeczoną na fesiwal do Cannes, gdzie prezentowane są filmy z jego udziałem.

 • Portman uraziła Hindusów

  Amerykańscy przywódcy hinduizmu poczuli się urażeni kreacją Natalie Portman, która w teledysku swojego byłego chłopaka Devendry Banharta wcieliła się w hinduską księżniczkę. Hindusi domagają się od aktorki przeprosin.

 • Samotna Portman sprzedaje dom

  Hollywoodzka gwiazda Natalie Portman, po rozstaniu ze swoim chłopakiem - muzykiem Devendrą Banhartem - postanowiła sprzedać swój nowojorski dom. Czyżby prześladowały ją bolesne wspomnienia?