• Informacje na temat:

  natalie portman ma dziecko

Artykuły na temat: natalie portman ma dziecko
 • Natalie Portman urodziła

  Natalie Portman (35 l.) 22 lutego powitała na świecie swoje drugie dziecko. Informacja ta utrzymywana była w tajemnicy.

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • Natalie Portman urodzi chłopca?

  Spodziewająca się dziecka Natalie Portman nie jest jeszcze przygotowana na jego narodziny. Aktorka wyznała, że nie chce kupować wyprawki dla maleństwa przed porodem, ponieważ... jest przesądna.

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Natalia Wodianowa w maju urodzi czwarte dziecko

  ..."To wspaniale, że nasza rodzina się powiększy. To nasze pierwsze wspólne dziecko" - napisała na Facebooku. Jej obecnym partnerem jest Francuz Antoine Arnault (36 l.), syn Bernarda Arnaulta(...). Prywatnie - miłośnik sztuki i pokerzysta. Para razem wychowuje już trójkę dzieci Natalii ze związku z angielskim arystokratą i miliarderem Justinem Portmanem - Lucasa (11 l.), Viktora (6 l.) i córkę Nevę...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Natalia Vodianova po raz piąty została mama

  Rosyjska supermodelka Natalia Vodianova (34 l.) powitała na świecie swoje piąte dziecko. Tak jak wiele innych gwiazd modelka pochwaliła się narodzinami dziecka za pośrednictwem Instagramu. Chłopiec otrzymał imię Roman.

 • Natalie Portman porzuca weganizm

  Natalie Portman przyznała, że ze względu na dobro dziecka zdecydowała się zrezygnować z weganizmu. Dziecko zdobywczyni Oscara i jej narzeczonego Benjamina Millepieda przyjdzie na świat latem.

 • Natalia Wodianowa została mamą!

  ...czwarte dziecko rosyjskiej modelki i zarazem pierwsze z jej nowym partnerem Antoine Arnoltem - synem jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Ojcem trojga pozostałych dzieci Wodianowej - dwóch synów i córki - jest jej były partner, miliarder Justin Portman. Gratulujemy!

 • Obsesje Natalie Portman

  Odkąd gwiazda Hollywood Natalie Portman dowiedziała się, że jest w ciąży, zaczęła jeszcze bardziej dbać o swoje zdrowie i czystość. Aktorka podobno obsesyjnie boi się zarazków i nigdzie nie rusza się bez specjalnego środka do dezynfekcji rąk.

Wideo na temat: natalie portman ma dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...