• Informacje na temat:

  natalie portman polskie korzenie

Artykuły na temat: natalie portman polskie korzenie
 • Portman reklamuje szminkę nago!

  Natalie Portman kontynuuje swoją współpracę z domem mody Dior. Na zdjęciach promujących nową szminkę tej marki, laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu" ma na sobie jedynie produkt, który reklamuje.

 • Płynie w nich polska krew

  Już po raz drugi Scarlett Johansson została obwołana najseksowniejszą kobietą na świecie. Magazyn "Esquire" przyznał jej ten tytuł w 2006 roku i niedawno powtórzył swój wybór. Aktorka mogła odziedziczyć swoją urodę po przodkach urodzonych w Polsce. Jest jedną z wielu hollywoodzkich gwiazd, których korzenie sięgają naszego kraju.

 • Duet legend rapu w Warszawie

  Method Man - czołowa postać ze składu Wu Tang Clan oraz Redman - MC zespołu Def Squad z Nowego Yorku - wystąpią razem na jedynym polskim koncercie, który odbędzie się 20 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Wideo na temat: natalie portman polskie korzenie
 • Natalie Portman: Mój dziadek pochodził z Rzeszowa!

  Słynna aktorka, Natalie Portman już jakiś czas temu wyznała, że ma polskie korzenie. Jej dziadek pochodzi ze stolicy Podkarpacia. Gwiazda zdradziła też, że być może niebawem odwiedzi nasz kraj. Przenosi się bowiem na jakiś czas do Paryża, skąd do Polski będzie miała zdecydowanie bliżej. Czekamy z niecierpliwością! (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: natalie portman polskie korzenie