• Informacje na temat:

  natalie portman rodzice

Artykuły na temat: natalie portman rodzice
 • Natalie Portman urodziła

  Natalie Portman (35 l.) 22 lutego powitała na świecie swoje drugie dziecko. Informacja ta utrzymywana była w tajemnicy.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Natalie Portman zagra w serialu "We Are All Completely Beside Ourselves"

  ..."We Are All Completely Beside Ourselves" przedstawia historię studentki Rosemary Cooke (w tę rolę wcieli się Natalie Portman) i jej zmagania z rzeczywistością. Na życie dziewczyny ogromny wpływ(...) do nagrody Emmy scenarzysta serii "Temple Grandin". Producentem wykonawczym serii, obok Portman i Kauffman, jest współtwórca seriali "Homeland" i "Tyrant" - Gideon Raff. Natalie Portman mogliśmy...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Natalie Portman została sama

  Aktorka Natalie Portman (Wzgórze nadziei, Gwiezdne wojny) i jej partner, muzyk Devendra Banhart nie są już razem.

 • Natalie Portman chce przyjechać do Polski

  Sławomir Idziak ujawnił, że Natalie Portman, z którą pracował nad jej reżyserskim debiutem "Opowieści o miłości i mroku", chce przyjechać do Polski. Aktorka złożyła polskiemu operatorowi podziękowania za "zaangażowanie i nowoczesny system pracy na planie".

 • Portman i Millepied urazili gości weselnych

  Jest taka scena w filmie "Czarny łabędź", gdy bohater grany przez Benjamina Millepieda (35) pytany, czy przespałby się z dziewczyną, którą gra Natalie Portman (31), odpowiada: "Pff. Nie". To ulubiona(...) Portman podczas rozdania Złotych Globów. Już wtedy widać było jej ciążowy brzuszek, a wkrótce na świat przyszedł Aleph (14 mies.). Jego imię to pierwsza litera alfabetu hebrajskiego, gdyż oboje rodzice są...

 • Portman oświadcza się

  Owen Wilson ( "Rycerze z Szanghaju" , "Starsky i Hutch" ) zagra w romantycznej opowieści "The Smoker", która powstaje dla studia Paramount. Aktorowi na planie partnerować będzie Natalie Portman ( "Atak klonów" , "Wzgórze nadziei" ). Na fotelu reżysera zasiada Richard Linklater ( "Bracia Newton" , "Szkoła rocka" ).

 • Natalie Portman urodziła

  We wtorek, 14 czerwca, 30-letnia Natalie Portman i jej partner, Benjamin Millepied, zostali rodzicami.

 • Tak zaczynały gwiazdy kina

  Niezbyt często się zdarza, żeby aktorzy, którzy zdobyli sławę jako dzieci, utrzymali swój celebrycki status także po przekroczeniu pełnoletności. Nie jest to jednak niemożliwe, czego dowodzą przykłady m.in. Jodie Foster i Natalie Portman. Przypominamy najwybitniejsze dziecięce role artystek, którym udało się pokonać fatum młodej gwiazdy i wciąż odnoszą w Hollywood sukcesy.

Zdjęcia na temat: natalie portman rodzice
Wideo na temat: natalie portman rodzice
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Thor 3D

  Zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka...