• Informacje na temat:

  natalie portman z narzeczonym

Artykuły na temat: natalie portman z narzeczonym
 • Natalie Portman urodzi chłopca?

  Spodziewająca się dziecka Natalie Portman nie jest jeszcze przygotowana na jego narodziny. Aktorka wyznała, że nie chce kupować wyprawki dla maleństwa przed porodem, ponieważ... jest przesądna.

 • Obsesje Natalie Portman

  Odkąd gwiazda Hollywood Natalie Portman dowiedziała się, że jest w ciąży, zaczęła jeszcze bardziej dbać o swoje zdrowie i czystość. Aktorka podobno obsesyjnie boi się zarazków i nigdzie nie rusza się bez specjalnego środka do dezynfekcji rąk.

 • Przesądna Natalie Portman

  Spodziewająca się dziecka Natalie Portman nie jest jeszcze przygotowana na jego narodziny. Aktorka wyznała, że nie chce kupować wyprawki dla maleństwa przed porodem, ponieważ... jest przesądna.

 • Przez kogo roztyje się Natalie Portman?

  Choć Natalie Portman schudła ponad 10 kilogramów do roli baletnicy w filmie "Czarny łabędź", to teraz podąża w zupełnie przeciwnym kierunku. Gwiazda, która spodziewa się dziecka, wyznała jednak, że nie ma nic przeciwko temu, że wkrótce znacznie przytyje.

 • Portman odpiera oskarżenia

  Natalie Portman odpiera oskarżenia tancerki Sarah Lane z American Ballet Theater, dublującej taneczne sceny aktorki w filmie "Czarny łabędź". Lane w jednym z wywiadów zdradziła, że taneczne umiejętności Portman to fikcja.

 • Rola Portman "degradacją świata baletu"

  Gwiazda American Ballet Theatre Sarah Lane, która była dublerką Natalie Portman w filmie "Czarny łabędź", nie ustaje w oskarżeniach pod adresem producentów oscarowego hitu, nazywając aktorskie fałszerstwo Portman "degradacją całego baletowego świata".

 • "Czarny łabędź" znowu ma kłopoty

  Producenci głośnego filmu "Czarny łabędź" znowu mają kłopoty. W marcu tego roku jedna z baletnic dublujących sceny Natalie Portman, oświadczyła, że taneczne popisy aktorki to fikcja. Teraz twórcy oscarowego hitu zostali pozwani za rzekome naruszenie warunków dotyczących minimalnych płac i nadgodzin.

Wideo na temat: natalie portman z narzeczonym
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Thor 3D

  Zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka...

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...