• Informacje na temat:

  natasha bedingfield plotki

Artykuły na temat: natasha bedingfield plotki
 • Zaśpiewała bez majtek?

  1 lipca na stadionie Wembley w Londynie odbył się szeroko komentowany charytatywny koncert ku czci nieżyjącej od 10 lat księżnej Diany. Według niektórych uczestników występu, Natasha Bedingfield zaprezentowała na nim nie tylko umiejętności wokalne...

 • Nelly już zajęta?

  Popularna wokalistka Nelly Furtado (29 l.) spędzi święta już jako mężatka - donoszą plotka rskie media.

 • Paris Hilton: Gwiazdy są ślepe

  Paris Hilton, dziedziczka słynnej hotelarskiej rodziny i ulubienica brukowych mediów, rozpoczyna wokalną karierę. 7 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta "Paris", a na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "Stars Are Blind" oraz galerię zdjęć Paris Hilton .

 • Ofensywa nowości

  Na brytyjskiej liście przebojów zaszła prawdziwa rewolucja. W pierwszej dziesiątce najgorętszych przebojów znalazło się aż pięć nowości. Mimo ofensywy nowych singli, dwie pierwsze pozycje utrzymały miejsca w notowaniu z zeszłego tygodnia.

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

Wideo na temat: natasha bedingfield plotki
 • Kronika opętania

  Oparty na prawdziwej historii horror religijny. Clyde Brenek, podczas weekendowej wyprzedaży, kupuje swojej córce Em tajemnicze drewniane pudełko. W domu dziewczynka otwiera je i znajduje zagadkowe przedmioty. Od tej pory jej zachowanie wzbudza coraz większy niepokój otoczenia. Clyde, aby odkryć prawdę, będzie musiał zapoznać się z mistycznymi rytuałami mitologii żydowskiej, której częścią jest tajemniczy demon zwany dybukiem...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.