• Informacje na temat:

  natasha lyonne zdjęcia

Artykuły na temat: natasha lyonne zdjęcia
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #16

  ..., Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Nowy sezon będzie liczył 10 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się latem 2019 roku w Toronto. Russian Doll Gwiazda "Orange is the New Black", Natasha Lyonne, w pierwszym sezonie wcieliła się w kobietę, która znalazła się w pętli czasu. Codziennie wybierała się na tę samą imprezę, po której tragicznie ginęła. Kiedy bohaterka budziła się następnego...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  ..., Wieczna wiedźma 1 lutego na platformę trafi nowy serial - "Russian Doll"". Gwiazda "Orange is the New Black", Natasha Lyonne, wcieli się w kobietę, która znalazła się w pętli czasu. Codziennie wybiera się na tę samą imprezę, po której ginie. Kiedy budzi się następnego dnia, cała sytuacja zaczyna się na nowo.  Twórczyniami serii są Lyonne i Amy Poehler ("Parks and Recreation...

 • Lucy Liu konkubiną

  Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Party Monster", do obsady dołączyła Lucy Liu ( "Ally McBeal" , "Kowboj z Szanghaju" , "Aniołki Charliego" ). Aktorka wcieli się w opartej na faktach opowieści w piękną Alessandrę, towarzyszkę życia jednego z bohaterów obrazu.

 • Woods zamiast Brando

  James Woods ( "Sprawa honoru. Córka generała" , "Męska gra" ) zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.

 • Dylan McDermott obok Macaulay'a Culkina

  Dylan McDermott dołączył do Macaulay'a Culkina na planie filmu "Party Monster". Aktor wcieli się w Petera Gatiena, impresaria nocnego klubu. Fabuła "Party Monster" oparta jest na faktach i opowiada historię Michaela Aliga, organizatora okolicznościowych przyjęć i imprez w nowojorskich nocnych klubach, który podczas jednego z telewizyjnych wystąpień przyznał się do zamordowania swego współlokatora i dostawcy narkotyków, Angela Melendeza.