• Informacje na temat:

  natasza urbańska brzydula

Artykuły na temat: natasza urbańska brzydula
 • Urbańska zagra główną rolę w serialu

  Jak dowiedział się "Super Express", Natasza Urbańska (31 l.) zagra najprawdopodobniej tytułową rolę w nowym serial u TVN "Brzydula Betty", który będzie kręcony w oparciu o amerykańską wersję(...) pewnie na potrzeby filmu Natasza będzie musiała trochę przytyć" - powiedział. Ciekawe, czy Natasza, kobieta o najbardziej umięśnionym ciele w polskim show-biznesie, zniesie dodatkowe kilogramy i pulchne...

 • Nowa gwiazda TVN?

  Trwają zdjęcia do nowego serial u TVN "Brzydula" w reż. Wojciecha Smarzowskiego. Pierwszy klaps padł w poniedziałek w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Julia Kamińska, która zagra główną rolę, wygryzła samą Nataszę Urbańską!

 • Józefowicz odpuścił Nataszy

  ...gorąco". "Natasza rzadko bywała w teatrze, bo czas zajmował jej Taniec z gwiazdami . Janusz zaczął więc myśleć o zatrudnieniu nowej asystentki" - dodaje. Urbańska w końcu uwierzyła w siebie i sama(...). Trochę to przykre, bo przecież pracowali tyle lat razem". Tygodnik dowiedział się, że Natasza ma spore szanse na główną rolę w nowej produkcji TVN: "Tak, mogę potwierdzić, że bierzemy pod uwagę...

 • Julia Kamińska ma dzisiaj 25. urodziny

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy dziś, 13 listopada 2012 roku, 25 lat!

 • Urbańska Ulą?

  To już prawie pewne! Piękna i utalentowana Natasza Urbańska (31 l.) ma zagrać tytułową rolę w polskiej wersji amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" - informuje "Super Express".

 • Wybraliście gwiazdę 2009 roku!

  ...5.Doda 6.Natasza Urbańska 7.Alicja Bachleda-Curuś 8.Joanna Brodzik 9.Anna Dereszowska 10.Edyta Górniak 11.Kasia Cichopek 12.Kayah 13.Mandaryna 14.Kamila Łapicka 15.Kasia Skrzynecka Zobacz teledysk(...) Lady Agę głos oddało 19 proc. ankietowanych. Drugie miejsce zajęła aktorka, której popularność przyniosła rola Violetty w serial u "BrzydUla", Małgorzata Socha. Zagłosowało na nią 18 proc. internautów...

 • Zagra Ulę!

  Nie Natasza Urbańska, lecz znana z serialu "Barwy szczęścia" Julia Kamińska wcieli się w tytułową postać polskiej wersji "Brzyduli Betty". Za kamera stanie Wojciech Smarzowski ("Wesele")

 • Urbańska "Ulą Brzydulą"?

  To już prawie pewne! Piękna i utalentowana Natasza Urbańska (31 l.) ma zagrać tytułową rolę w polskiej wersji amerykańskiego serial u "Brzydula Betty" - informuje "Super Express".

 • Zagra Ulę Brzydulę!

  Nie Natasza Urbańska, lecz znana z serial u "Barwy szczęścia" Julia Kamińska wcieli się w tytułową postać polskiej wersji "Brzyduli Betty". Za kamera stanie Wojciech Smarzowski ("Wesele")