• Informacje na temat:

  natasza urbańska i jan kliment

Artykuły na temat: natasza urbańska i jan kliment
 • Natasza Urbańska

  ..., Jan Kliment. Zajęła 2. miejsce w finale przegrywając z Anną Muchą. Od września 2011 prowadzi program "Taniec z gwiazdami". 16 sierpnia 2008 wyszła za mąż za Janusza Józefowicza. 13 grudnia 2008(...) pojawiła się na kolejnych kwalifikacjach, gdzie została przyjęta do zespołu jako tancerka. Kiedy Katarzyna Groniec zachorowała, Urbańska zastąpiła ją. Z czasem dostała główną rolę w musicalu duetu...

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Natasza i Kliment znów w duecie?

  Natasza Urbańska i Jan Kliment tworzyli niezwykle zgrany duet w "Tańcu z gwiazdami". Czy teraz para znów będzie miała szansę spotkać się na gruncie zawodowym?

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Piotr Zelt i Anna Głogowska odpadli z "Tańca z gwiazdami". W piątym odcinku show bezkonkurencyjna była Natasza Urbańska, jej wyższość musiała uznać nawet Anna Mucha.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska marzyła o udziale w „Tańcu z gwiazdami”

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z „M jak miłość”, od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec towarzyski pod okiem Jana Klimenta. Już na początku marca Julka i Janek po raz pierwszy zaprezentują się jako para na parkiecie polsatowskiego show „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.

 • Koniec tańców Majdana

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Pary zaprezentowały się w dwóch tańcach. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska .

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • Mucha dała plamę

  ...ocena cha-chy w wykonaniu Otyli Jędrzejczak i Sławomira Turskiego. Nic dodać, nic ująć. Pięknie zaprezentowała się Natasza Urbańska i Jan Kliment w pasodoble. Po raz kolejny oczarowała widzów i jury(...) world" wzruszyło Czarną Mambę do łez. A kto zwyciężył 7. odcinek "Tańca z gwaizdami"? Czy ktoś ma jakieś wątpliwości? Oczywiście, zgodnie z utartym schematem - pierwsza Natasza Urbańska, druga - Ania...

 • Faworytka "Tańca z gwiazdami"

  Natasza Urbańska jest jedną z liderek "Tańca z gwiazdami", ale skromnie podkreśla, że nic jeszcze nie jest przesądzone. "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, więc nigdy nic nie wiadomo" - żartuje.

Zdjęcia na temat: natasza urbańska i jan kliment