• Informacje na temat:

  natasza urbańska mąż

Artykuły na temat: natasza urbańska mąż
 • Natasza Urbańska nie traci nadziei!

  Natasza Urbańska (40 l.) od kilku lat powtarza w wywiadach, że marzy o kolejnym dziecku. Dlaczego więc nie spełnia tego marzenia?

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Natasza Urbańska zmieniła męża! Kiedyś był zupełnie inny!

  Natasza Urbańska (41 l.) jest żoną Janusza Józefowicza (59 l.) od 2008 roku i na początku nikt nie wróżył im długiego związku. Mimo złych wróżb para nadal jest razem i co ciekawe, to dzięki Nataszy reżyser zmienił się nie do poznania.

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Natasza Urbańska ma poważną konkurentkę!

  Od popularnego programu"SuperSTARcie", ostatniej telewizyjnej produkcji, w której święciła triumfy Natasza Urbańska, jesienią minęły już dwa lata. Pani Natasza ten program wygrała, ale sukces nie przełożył się na nowe propozycje.   Choć nikt nie śmiałby odmówić jej zapału i talentu, może go demonstrować już tylko na scenie Teatru Studio Buffo, którym zarządza mąż aktorki, Janusz Józefowicz (57

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.

 • Natasza Urbańska podjęła odważną decyzję. Co na to mąż?

  Natasza Urbańska (38 l.) czuła żal do męża o to, że w głównych rolach chciał obsadzać młodsze od niej koleżanki. Dziś ma już na siebie inny pomysł.

 • Natasza Urbańska ucieknie z Polski?

  Ostatnio Natasza Urbańska nie ma dobrej passy.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają co świętować!

  Jej mąż zgubił obrączkę, ale to nie przeszkadza im być szczęśliwymi. Wkrótce Natasza Urbańska (40 l.) i Janusz Józefowicz (58 l.) będą obchodzili 10. rocznicę ślubu. Okazuje się, że już rozpoczęli wielkie przygotowania do rodzinnej imprezy.

 • "Opętana" Natasza Urbańska? (parodia teledysku "Rolowanie")

  Wijąca się przy umywalce Natasza Urbańska w teledysku "Rolowanie" doczekała się pierwszej parodii.

Zdjęcia na temat: natasza urbańska mąż
Wideo na temat: natasza urbańska mąż
 • Natasza Urbańska: Lubimy z mężem uciekać od świata

  Mąż jest moim szefem, trudno w takiej sytuacji o romantyczne chwile – mówi Natasza Urbańska. Aktorka ma jednak sposób na podtrzymanie uczucia w małżeństwie. Są to krótkie wyjazdy tylko we dwoje. Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu. Natasza Urbańska uwielbia podróże, rzadko jednak pozwala sobie na wyjazd wypoczynkowy. Zazwyczaj podróżowanie łączy z pracą

Dyskusje na temat: natasza urbańska mąż
 • Re: Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  własnie Natasza Urbańska będzie prowadziła program a jej mąż będzie jurorem, i kasa wpadnie do jednego korytka, masakra ludzie są strasznie pazerni, jedni 2000 zł z ledwością w miesiąc a oni pewnie trzy razy tyle za odcinek zarobią