• Informacje na temat:

  natasza urbańska nowy klip

Artykuły na temat: natasza urbańska nowy klip
 • Janusz Józefowicz zapowiada nowy klip Urbańskiej. Oto szczegóły!

  Przebojów w Gdyni. "W nowym teledysku celem Nataszy nie jest już bulwersowanie, tak jak w klipie do 'Rolowania'. Wtedy wcielała się w kobietę z wyższych sfer, które miała życiowe problemy. W drugiej(...) klip do utworu "Rolowanie". Wideo z Nataszą Urbańską wywołało sporo kontrowersji, a sama gwiazda musiała tłumaczyć przesłanie kompozycji oraz analizować tekst stworzony przez Zofię Kondracką...

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: "Escamillo" po "Rolowaniu"

  Po szeroko komentowanym "Rolowaniu" Natasza Urbańska zaprezentowała nowy teledysk. Wideo powstało do piosenki "Escamillo".

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Natasza Urbańska roluje blanta (teledysk "Rolowanie")

  Gorsze niż "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego? Natasza Urbańska z teledyskiem "Rolowanie" rozgrzała internet.

 • Hania Stach nakręciła klip

  2 stycznia odbyły się zdjęcia do najnowszego teledysku Hani Stach zatytułowanego "Regroup". Utwór "Regroup" to propozycja Hani Stach do Krajowego Finału Piosenki Eurowizji 2007, a zarazem pierwszy singel promujący jej nowy album, który ukaże się wiosną.

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

Wideo na temat: natasza urbańska nowy klip
 • Natasza Urbańska pokazała nowy klip

  Natasza Urbańska swoim klipem do piosenki "Rolowanie" rozgrzała polski internet, stając się najbardziej hejtowanym obrazkiem w sieci. A wy co o nim sądzicie?

 • Natasza Urbańska nagrała nowy teledysk!

  Po słynnym "Rolowaniu" Natasza Urbańska wraca z nowym klipem - tym razem do piosenki "Hipnotyzuj mnie". Prócz kilku przystojniaków w teledysku pojawia się także Titus z Acid Drinkers!