• Informacje na temat:

  natasza urbańska sukienka

Artykuły na temat: natasza urbańska sukienka
 • Natasz Urbańska "oswaja córkę z show-biznesem"!

  Natasza Urbańska (41 l.) już nie ukrywa pięknej córki przed światem. Zostanie gwiazdą?

 • Natasza Urbańska projektantką

  Wie, że jej kariera na scenie nie będzie trwać wiecznie. Szuka więc dla siebie nowej drogi.

 • Natasza Urbańska i Edyta Górniak zakończyły swój konflikt?!

  Mówiono, że się nie znoszą i są o siebie zazdrosne. Początek konfliktu miał miejsce 7 lat temu, kiedy Edyta Górniak była jurorką w programie "Jak Oni śpiewają", a Natasza Urbańska walczyła tam(...) zaskoczenie wywołał więc widok piosenkarki w... sukienkach marki sygnowanej przez Nataszę Urbańską! Edyta Górniak najczęściej występuje w nich na dużych galach koncertowych. Srebrną sukienkę ze...

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • ...dała koncert w Olsztynie, podczas którego kilkukrotnie się przebierała. Uwagę zwracała przede wszystkim srebrna sukienka, pochodząca z firmy odzieżowej Muses, której współwłaścicielką jest... Natasza Urbańska! Myślicie, że Edzia wiedziała, że ma na sobie ciuchy żony Janusza?

 • Żenujący występ Nataszy Urbańskiej?

  W programie "Pytanie na śniadanie" piosenkarka Natasza Urbańska opowiedziała o swojej nowej płycie, w której realizację zaangażował się Seweryn Krajewski. Wokalistka nie tylko udzieliła wywiadu, ale również zaśpiewała.

 • Natasza Urbańska jesienią pokaże własną kolekcję

  Biała, długa suknia z oryginalnym dekoltem i czarnym skórzanym paskiem - w takiej kreacji Natasza Urbanska (35 l.) wystąpiła na niedawnym balu charytatywnym Fundacji TVN. Jak się okazuje, była to sukienka dla niej wyjątkowa - Natasza stworzyła ją sama. Gwiazda teatru Buffo podjęła bowiem nowe zawodowe wyzwanie - została projektantką mody i od kilku miesięcy pracuje w duecie ze stylistką...

 • Faworytka "Tańca z gwiazdami"

  Natasza Urbańska jest jedną z liderek "Tańca z gwiazdami", ale skromnie podkreśla, że nic jeszcze nie jest przesądzone. "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, więc nigdy nic nie wiadomo" - żartuje.

 • Tygodnik zdradza prawdę o firmie Nataszy Urbańskiej! To faktycznie klapa?

  Natasza Urbańska (39 l.) twierdzi, że jej firma odzieżowa ma się doskonale. Media uważają coś innego i ogłaszają klapę. Jaka jest prawda? Jak czytamy w „Życiu na gorąco”, nie jest ani tak dobrze, jak twierdzi Natasza, ani tak źle, jak piszą portale internetowe.

 • Węże dla najgorszych polskich filmów

  Kilkudziesięciu dziennikarzy zajmujących się tematyką filmową i kulturalną wybrało nominacje do Węży - nagród dla najgorszych polskich filmów za rok 2011. 11 nominacji do Węży otrzymał film "1920 Bitwa Warszawska", 10 nominacji zdobył "Wyjazd integracyjny", a 9 nominacji powędrowało do twórców "Weekendu". 1 kwietnia Akademia wybierze laureatów.

Wideo na temat: natasza urbańska sukienka
 • Kolejny żenujący występ Nataszy Urbańskiej!

  Natasza Urbańska gościła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała m.in. o swojej nowej płycie, w której realizację zaangażował się Seweryn Krajewski. Wokalistka nie tylko udzieliła wywiadu, ale również zaśpiewała. Natasza ubrana w skąpą sukienkę próbowała popisać się głosem oraz wymyślnymi ruchami scenicznymi. Układ taneczny towarzyszących jej dziewczyn sprawiał wrażenie improwizowanego