• Informacje na temat:

  natasza urbanska -sylwester gdynia

Artykuły na temat: natasza urbanska -sylwester gdynia
 • Janusz Józefowicz martwi się o Nataszę!

  Rzuci wszystko, by zająć się swoją żoną? Natasza Urbańska (38 l.) ma kłopoty ze zdrowiem.

 • Natasza Urbańska w "Bitwie na głosy"

  Natasza Urbańska będzie jedną z gwiazd nowego show "Bitwa na głosy", który na antenie Dwójki pojawi się w marcu. W jakiej roli zaprezentuje się w programie tancerka?

 • Janusz Józefowicz zapowiada nowy klip Urbańskiej. Oto szczegóły!

  .... W trakcie wieczoru w Studio Buffo zaprezentowany zostanie kolejny teledysk promujący płytę artystki, najprawdopodobniej do piosenki "Escamillo", który Natasza zaśpiewała w trakcie Sylwestrowej Nocy(...) odsłonie Natasza będzie zupełnie inną dziewczyną. Chodzi o to, żeby pokazać jak najszersze spectrum zachowań i stworzyć w ten sposób zbiorowy portret współczesnej kobiety" - zapowiada Józefowicz. Dodaje...

 • Natasza Urbańska: Przegraliśmy, ale też wygraliśmy

  "Przegraliśmy, ale też wygraliśmy. Wygraliśmy przede wszystkim naszą przyjaźń, co jest nie do zastąpienia, nie do przecenienia" - komentowała Natasza Urbańska, która dość nieoczekiwanie odpadła z "Bitwy na głosy".

 • Urbańska w "Bitwie na głosy"

  Natasza Urbańska (34 l.) zostanie gwiazdą nowego show "Bitwa na głosy", który na antenie Dwójki pojawi się w marcu. W jakiej roli zobaczymy tancerkę?

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: "Escamillo" po "Rolowaniu"

  Po szeroko komentowanym "Rolowaniu" Natasza Urbańska zaprezentowała nowy teledysk. Wideo powstało do piosenki "Escamillo".

 • Aleksander Domogarow: Rosyjski Marlon Brando

  Przyznał kiedyś, że kolor oczu zmienia mu się, w zależności od nastroju. Kocha książki, śpiewa i tańczy, lecz serce oddał scenie. Bo - niestety, kobieta z nim żadna nie wytrzymała...

 • "Bitwa na głosy": Natasza pojawi się z mężem

  Nataszy Urbańskiej na castingu do programu "Bitwa na głosy" będzie towarzyszył mąż - Janusz Józefowicz. Razem wybiorą 16-osobową drużynę, która będzie reprezentować Warszawę.

 • Anna Maria Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 w Warszawie. Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 • "Bitwa na głosy": Wzruszona Ula

  Z impetem wystartowała "Bitwa na głosy" - nowy muzyczny program TVP2. Dzięki głosom widzów bezpieczne miejsce w trzecim odcinku zapewniła sobie wokalna drużyna Urszuli Dudziak.

Wideo na temat: natasza urbanska -sylwester gdynia
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pokazali dom i córkę

  W każdy weekend Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wraz z córką jeżdżą do 200-letniego, pięknego dworu Emilin. - Postanowiliśmy w pewnym momencie, że uniezależnimy się od reszty świata. Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia – wodę, nabiał, mięso, zioła – wylicza Janusz Józefowicz. Dwór w Emilinie będzie niedługo miejscem intensywnej pracy nad nowym spektaklem „Mistrz i Małgorzata”, oczywiście