• Informacje na temat:

  nathan lane aktor

Artykuły na temat: nathan lane aktor
 • Ogłoszono nominacje do nagród Emmy 2014!

  Night Live" Anna Chlumsky, "Figurantka" Najlepszy aktor gościnny w serialu komediowym Bob Newhart, "Teoria wielkiego podrywu" Nathan Lane, "Współczesna rodzina" Steve Buscemi, "Portlandia" Jimmy(...) się 25 sierpnia i będzie relacjonowana przez NBC. Galę poprowadzi aktor Seth Meyers, znany m.in. ze "Świata według Minndy" czy "Biura". Oto lista nominowanych w kategoriach serialowych: Najlepszy...

 • "Nie-winne pogawędki": Stanley Tucci gawędzi z gwiazdami Hollywood

  Steve Buscemi, Julianne Moore, Jennifer Coolidge i Nathan Lane - oto jedynie część gwiazd z talk show "Nie-winne pogawędki", który będzie można obejrzeć od 14 stycznia w Kuchni+, autorskim kanale platformy nc+. Będzie to polska premiera telewizyjna.

 • Emmy 2014: Kto może wygrać w tym roku?

  ...wielkiego podrywu" Nathan Lane, "Współczesna rodzina" Steve Buscemi, "Portlandia" Jimmy Fallon, "Saturday Night Live" Louis C.K., "Saturday Night Live" Gary Cole, "Figurantka" Najlepsza aktorka gościnna(...), dla najlepszych aktorów drugoplanowych - Peter Dinklage i Lena Headey, oraz w kategoriach najlepszy scenariusz (David Benioff, D.B. Weiss) oraz najlepsza reżyseria (Neil Marshall). Ceremonia...

 • Nathan Lane agentem

  Do ekipy planowanej przez wytwórnię Dreamworks komedii "Win a Date With Tad Hamilton!!!" dołączy Nathan Lane ( "Wspaniała Susann" ). Aktor wcieli się w przebiegłego hollywoodzkiego agenta, którego klient zakochuje się w prostej dziewczynie. Zdjęcia do filmu, który nakręci Robert Luketic ( "Legalna blondynka" ), rozpoczną się za miesiąc.

 • Kto zgarnie Emmy?

  Idris Elba, - The Big C Nathan Lane, Modern Family Zach Galifianakis - Saturday Night Live Justin Timberlake - Saturday Night Live Matt Damon - Rockefeller Plaza 30 Will Arnett - Rockefeller Plaza 30(...) Laurence Fishburne - Thurgood Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym Kate Winslet - Mildred Pierce Elizabeth McGovern - Downton Abbey Diane Lane - Cinema Verite...

 • Russell i Lane rabują

  Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" , serial "Felicity") i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) zagrają główne role w komedii "Cabbages and Queens". Film będzie opowieścią o amerykańskiej dokumentalistce, która wikła się w aferę kryminalną w Wielkiej Brytanii. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w lipcu.

 • 11 powodów, by czekać na jesień

  ...działania, które pokażą jej charakter. "CASTLE" Czyżby szykowała się ostra, inteligentna i seksowna rywalizacja dwóch funkcjonariuszek? Jakie słowa usłyszy Rick (Nathan Fillion) z ust Kate (Stana(...) w miejscowego biznesmena "Maneja". Aktor jest pochłonięty pracą na planie "Prawa Agaty". Scenarzyści "Blondynki" nie chcieli zrezygnować z sympatycznego bohatera, więc postanowili poszukać nowego...

 • Gwiazdorski Dickens

  Charlie Hunnam ( serial telewizyjny "My Wonderful Life", "Abandon") prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w tytułowej roli w filmie "Nicholas Nickleby", będącego adaptacją jednej z najsłynniejszych powieści autorstwa Charlesa Dickensa.

 • "Producenci" po raz drugi

  Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ) i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) obejmą główne role w ekranizacji broadway'owskiego przedstawienia "The Producers" Mela Brooksa ( "Młody Frankenstein" , "Kosmiczne jaja" ). Popularny teatralny show jest z kolei przeróbką słynnej komedii Brooksa sprzed 35 lat.

 • Nicole Kidman w "Producentach"

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" , "Dogville" ) przyjęła rolę w zwariowanej komedii "The Producers", opartej na pamiętnym filmie Mela Brooksa z 1968 roku. Zdobywczyni Oscara wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów, granych przez Nathana Lane'a ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) i Matthew Brodericka ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ).

Wideo na temat: nathan lane aktor
 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...

 • Zaplątani

  Pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z? burzą blond włosów.

 • Zaplątani

  Pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z? burzą blond włosów.