• Informacje na temat:

  nathan lane zdjęcia

Artykuły na temat: nathan lane zdjęcia
 • ​Kami Kula gra syna pary... gejów!

  ...", w której niezapomniane kreacje stworzyli m.in. Robin Williams, Nathan Lane i Gene Hackman. Na scenie warszawskiej Komedii w parę głównych bohaterów "Klatki wariatek" wcielają się Jacek Bończyk(...). W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób przed premierą "Klatki wariatek".      

 • 11 powodów, by czekać na jesień

  ...pozostawili furtkę do ewentualnej kontynuacji. W planach jest opowiedzenie nowej historii z uwzględnieniem wątków z pierwszego sezonu. Prawdopodobnie zdjęcia ruszą w 2014 roku, a serial będzie dostępny(...) działania, które pokażą jej charakter. "CASTLE" Czyżby szykowała się ostra, inteligentna i seksowna rywalizacja dwóch funkcjonariuszek? Jakie słowa usłyszy Rick (Nathan Fillion) z ust Kate (Stana...

 • Nathan Lane agentem

  Do ekipy planowanej przez wytwórnię Dreamworks komedii "Win a Date With Tad Hamilton!!!" dołączy Nathan Lane ( "Wspaniała Susann" ). Aktor wcieli się w przebiegłego hollywoodzkiego agenta, którego klient zakochuje się w prostej dziewczynie. Zdjęcia do filmu, który nakręci Robert Luketic ( "Legalna blondynka" ), rozpoczną się za miesiąc.

 • Russell i Lane rabują

  Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" , serial "Felicity") i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) zagrają główne role w komedii "Cabbages and Queens". Film będzie opowieścią o amerykańskiej dokumentalistce, która wikła się w aferę kryminalną w Wielkiej Brytanii. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w lipcu.

 • Nicole Kidman w "Producentach"

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" , "Dogville" ) przyjęła rolę w zwariowanej komedii "The Producers", opartej na pamiętnym filmie Mela Brooksa z 1968 roku. Zdobywczyni Oscara wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów, granych przez Nathana Lane'a ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) i Matthew Brodericka ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ).

 • Gwiazdorski Dickens

  Charlie Hunnam ( serial telewizyjny "My Wonderful Life", "Abandon") prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w tytułowej roli w filmie "Nicholas Nickleby", będącego adaptacją jednej z najsłynniejszych powieści autorstwa Charlesa Dickensa.

 • Cumming na planie adaptacji Dickensa

  Brytyjski aktor Alan Cumming, bohater obrazów "Mali agenci" i "Tytus Andronikus" , dołączył do obsady filmowej ekranizacji słynnej powieści Karola Dickensa, "Nicholas Nickelby". Aktor spotka się na planie m.in. z Jamie Bellem ( "Billy Elliot" ) i Jimem Broadbentem ( "Iris" ).

 • Uma Thurman w rozkwicie

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Serce nie sługa" , "Kill Bill" ) wystąpi w głównej roli w filmie "In Bloom" - ekranizacji powieści "The Life Before Her Eyes" Laury Kasischke - poinformował serwis "Variety". Obraz wyreżyseruje twórca "Domu z piasku i mgły" - Vadim Perelman.

 • Sean Bean ojcem Śnieżki

  Sean Bean, który gustuje zwykle w rolach silnych, ale jednocześnie nieustannie zmagających się z niebezpieczeństwem bohaterów (ostatnio w serialu "Gra o tron"), zmienia obszar zainteresowań. Prawdopodobnie zobaczymy go wkrótce w roli ojca... Królewny Śnieżki.

 • Relacja z wręczenia Oscarów!

  W nocy z niedzieli, 24 marca, na poniedziałek, 25 marca, w sali Hollywood & Highland's Kodak Theater w Los Angeles, wręczano najważniejsze filmowe nagrody na świecie - Oscary. Bohaterami wieczoru były dwa obrazy: PIĘKNY UMYSŁ oraz WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA , które zdobyły po cztery Oscary! Oto pełna relacja z tej ceremonii, którą przekazywaliśmy wam na żywo.

Wideo na temat: nathan lane zdjęcia
 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...

 • Zaplątani

  Pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z? burzą blond włosów.

 • Zaplątani

  Pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z? burzą blond włosów.