• Informacje na temat:

  nauki jazdy

Artykuły na temat: nauki jazdy
 • Edyta Górniak zdecydowała się zrobić prawo jazdy!

  ...prawa jazdy! W przeciągu najbliższych miesięcy ma się to jednak zmienić! Piosenkarka postanowiła bowiem, że w nadchodzącym roku w końcu zapisze się na kurs nauki jazdy. "Mój plan na 2018 rok: lekcje jazdy" - cytuje jej słowa "Super Express". Powodem, dla którego chce zdobyć uprawnienia kierowcy nie jest jednak wcale chęć szpanowania drogim autem ulicami Los Angeles, gdzie teraz mieszka, a... strach...

 • "Kraina jutra": Jazda bez trzymanki!

  Dobra wiadomość dla widzów szukających ucieczki od rzeczywistości, świetnej zabawy i dawki pozytywnej energii! Od najbliższego piątku w kinach "Kraina jutra" - najnowsza produkcja Disneya, która przeniesie publiczność do świata przygód i zupełnie nowych, niesamowitych wymiarów.

 • "Na Wspólnej": Kursantka Szulca przejedzie egzaminatora!

  Szkoła nauki jazdy Wojciecha Szulca znajdzie się w poważnych tarapatach. Jedna z kursantek przejedzie egzaminatora!

 • Natasza Urbańska: Jej pierwszy raz

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wbrew obawom dała się namówić na jazdę na nartach. Pierwszy raz!

 • Maciek Musiał robi prawo jazdy!

  Choć Maciej Musiał będzie musiał wstrzymać się z zapisem do szkoły nauki jazdy przynajmniej do lutego przyszłego roku, bo wtedy dopiero stuknie mu osiemnastka, może potrenować za kółkiem jako serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl". Poznaj szczegóły!

 • "Kraina jutra": W świecie przyszłości

  Czeka nas prawdziwe starcie gigantów - w nowym filmie Disneya spotykają się bowiem Hugh Laurie, znany z roli złośliwego doktora House'a, i George Clooney.

 • Nauka jazdy

  Hilda ma wątpliwości, co do jej związku z Archiem. Marc pomaga Justinowi zaadoptować się w szkole. Bennett zwabił Daniela w pułapkę. Wilhemina próbuje...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Buczkowski kupił prawo jazdy?

  Buczkowski jest podejrzany o posługiwanie się fałszywym prawem jazdy - czytamy w "Życiu na gorąco". Według prokuratora, pan Zbigniew, zamiast zdać egzamin w szkole nauki jazdy w Augustowie w 2006 roku, po prostu załatwił sobie dokument na zakrapianej imprezie, której uczestnikiem był właściciel owej szkoły. Aktor wszystkiemu zaprzecza. Twierdzi, że ta historia została wymyślona przez kogoś, kto...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

Zdjęcia na temat: nauki jazdy
Wideo na temat: nauki jazdy
 • Karolina Malinowska spełnia swoje "szalone" marzenie

  Karolina Malinowska postanowiła spełnić swoje dawne marzenie i rozpoczęła naukę jazdy na motorze - jeszcze w tym roku modelka zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy. Według niej życie polega na(...) znaleźć sobie zajęcia, które uczynią nas szczęśliwymi. - Ja znalazłam. Przed śniegami mam zamiar zrobić prawo jazdy na motor i właśnie zaczynam jazdy.

 • Małgorzata Rozenek o wpadce w programie "Projekt Lady"!

  Małgorzata Rozenek przyznała, że w programie "Projekt Lady" jest cała masa ekstremalnych przeżyć. Jednym z nich było zabranie uczestniczek na naukę jazdy konnej. Prowadząca przyznała, że miło wielu lat doświadczenia oraz zamiłowania do jeździectwa jako jedyna spadła z konia. Jak zareagowała na swoją wpadkę? (Agencja TVN / x-news)

 • Dorota Gardias: Zdarza mi się otrzymać mandat

  do samochodu – mówi prezenterka. I dodaje: - Tylko na torze mogę sobie pozwolić na to, żeby sprawdzić, jak samochód się zachowuje w różnych sytuacjach. To miejsce idealne i do nauki, i do szaleństwa

Dyskusje na temat: nauki jazdy