• Informacje na temat:

  naveen andrews aktor

Artykuły na temat: naveen andrews aktor
 • "Lost: Zagubieni": 10 lat minęło!

  ...na listę płac "Kochanek". Od czterech lat jest żoną swojego byłego menedżera, Jeonga H. Parka. W wolnych chwilach tańczy i uprawia sztuki walki. NAVEEN ANDREWS Nadal aktywny zawodowo. W 2010 rozwiódł(...)MATTHEW FOX "Lost: Zagubieni" to na razie ostatni serial w jego dorobku. Od 2011 r. 48-letni aktor próbuje szczęścia na dużym ekranie. Jednak to nie kolejne role, a skandale przynoszą mu...

 • "Zagubieni" lepsi niż odwyk

  Naveen Andrews, znany z roli Jaisala z "Zagubionych", ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Podobno to właśnie rola w serial u pozwoliła mu wyjść z dołka.

 • Lepsi niż odwyk

  Naveen Andrews, znany z roli Jaisala z "Zagubionych", ma za sobą dość burzliwą przeszłość. Podobno to właśnie rola w serialu pozwoliła mu wyjść z dołka.

 • Mała zdrada gwiazdy "Zagubionych"?

  Gwiazdor serial u "Zagubieni", Naveen Andrews (37 l.) (Sayid) najpierw udzielił wywiadu dziennikarzom magazynu "People", w którym zapewniał, że jego trwający już osiem lat związek z aktorką Barbarą Hershey (58 l. "Śniadanie mistrzów") jest nadal silny, a kilka godzin później przyłapany został przez fotoreporterów na plaży, kiedy to całował się z tajemniczą, dużo młodszą od siebie blondynką.

 • Szósty sezon - premiera w lutym

  Telewizja ABC podała do wiadomości datę premiery pierwszego odcinka finałowego sezonu "Lostów". Wiadomo także, kto będzie grał pierwsze skrzypce wśród aktorów.

 • Był miłością życia księżnej Diany

  Kim jest Hasnat Khan? Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało... Między innymi o związku tego pakistańskiego kardiochirurga z księżną Dianą opowiada film Olivera Hirschbiegela. W postać lekarza w głośnym obrazie "Diana" wciela się Naveen Andrews, znany z udziału w takich produkcjach, jak "Lost: Zagubieni" czy "Angielski pacjent".

 • Kolejny aktor "Zagubionych" aresztowany

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje, który w serial u "Zagubieni" gra Mr Eko, został aresztowany. Tym samym gwiazdor dołączył do całkiem sporej już grupki aktorskiej "Zagubionych", która podczas swoich wybryków na Hawajach złamała prawo.

 • Film o romansie Diany "zupełnie nieprawdziwy"

  Dawny kochanek księżnej Walii Diany - dr Hasnat Khan - uznał hollywoodzki film na temat jego romansu z nią za "zupełnie fałszywy" i przewiduje, że będzie klapą. Khan i Diana byli parą przez dwa lata po rozpadzie związku księżnej z następcą tronu Karolem.

 • Teri Hatcher zlekceważona

  Gwiazda znana z serial u "Gotowe na wszystko", Teri Hatcher nie ma szans na nominację do tegorocznej nagrody Emmy, mimo że trzy jej koleżanki będę walczyć o tytuł najlepszej aktorki w serialu komediowym.

 • Prześladowana na każdym kroku

  W najnowszym filmie Olivera Hirschbiegela Naomi Watts wcieli się w postać księżnej Diany. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 20 września.

Dyskusje na temat: naveen andrews aktor