• Informacje na temat:

  naya rivera plotki

Artykuły na temat: naya rivera plotki
 • Alfabet "Glee"

  ...zgromadziła przed telewizorami jeszcze mniej, bo niewiele ponad 3 mln widzów. R jak romanse Praca na planie zbliża aktorów do siebie. Najbardziej kochliwa okazała się Naya Rivera (Santana), która randkowała z Markiem Sallingiem oraz Chordem Overstreetem (Sam). Pierwszy związek w 2010 r. trwał kilka tygodni i zakończył się skandalem - zdradzona Naya obrzuciła jajami i pory sowała auto Sallinga. Od...

 • Big Sean i Naya Rivera: Ślub odwołany!

  Raper Big Sean zerwał zaręczyny z gwiazdą serialu "Glee" Nayą Riverą. Ta oskarżyła byłego narzeczonego o kradzież luksusowego zegarka z jej domu.

Wideo na temat: naya rivera plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...