• Informacje na temat:

  neil armstrong na księżycu

Artykuły na temat: neil armstrong na księżycu
 • Zgubili film o lądowaniu na Księżycu!

  NASA ma problem i nie jest to kolejna misja promu w kosmosie. Tym razem musi przewietrzyć własne archiwa i znaleźć tam zaginiony film ze stąpającym po Księżycu Armstrongiem - podało "Metro". Coraz częściej pojawiają się podejrzenia, że do słynnego lądowania wcale nie doszło, a znany na całym świecie film jest po prostu efektem pracy twórców z Hollywood.

 • IMAX Kraków: Spacer po Księżycu

  W piątek, 24 lutego, na ekranie kina Orange IMAX Kraków, debiutuje obraz "Wspaniałe pustkowie. Spacer po Księżycu 3D" . To nie lada gratka dla miłośników trójwymiarowego obrazu - kosmiczną produkcję firmuje sam hollywoodzki gwiazdor Tom Hanks.

 • "Bilet na Księżyc": Jak stracić dziewictwo w PRL-u?

  Akcja "Biletu na Księżyc" rozgrywa się w 1969 roku, tym samym w którym Neil Armstrong wykonał "mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości". Głównymi bohaterami tej familijnej opowieści są dwaj bracia, którzy z podkarpackiej wsi wyruszają w kolejową podróż przez całą Polskę.

 • Clint Eastwood w kosmosie

  Clint Eastwood porzuci fikcję na rzecz faktów i w swym drugim projekcie opowiadającym o kosmosie, przybliży sylwetkę legendarnego astronauty, Neila Armstronga. Po współpracy w roku 2000 ze studiem Warner Bros. nad obrazem "Kosmiczni kowboje" , popularny aktor, producent i reżyser, nabył ostatnio prawa do filmowej adaptacji biografii Neila Armstronga, autorstwa historyka Jamesa R. Hansena.

 • Jacka Bromskiego "wyprawa na Księżyc"

  W Kazimierzu Dolnym rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Jacka Bromskiego pod roboczym tytułem "Wyprawa na Księżyc". Główną rolę gra debiutant Filip Pławiak.

 • Te filmy nie zdobędą Złotych Lwów

  Festiwal w Gdyni nieuchronnie chyli się ku końcowi. Dwie czwartkowe projekcje filmów walczących o Złote Lwy - "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego i "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej - nie powinny jednak zaprzątać głowy członkom jury. Zarówno prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich, jak i autorka "Sponsoringu" powinni gruntownie przemyśleć zasadność swych najnowszych dzieł.

Wideo na temat: neil armstrong na księżycu
 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.