• Informacje na temat:

  neil patrick harris piosenkarz

Artykuły na temat: neil patrick harris piosenkarz
 • Gwiazdy po latach: "Doogie Howser, lekarz medycyny"

  ...geniusz był rozdarty między rozrywkowym trybem życia a poważną pracą w szpitalu. Serial skończył się w dniu 16. urodzin bohatera. Utalentowany dzieciak Odtwórca głównej roli - Neil Patrick(...) Oprócz talentu aktorskiego Neil jest także piosenkarzem, reżyserem, dubbingowcem i... magikiem! Tę ostatnią pasję, która nawiasem mówiąc podziela razem ze swoim serialowym bohaterem - Barneyem...

 • Oscary 2015: Znamy kolejne muzyczne szczegóły oscarowej gali!

  Oscarowa noc coraz bliżej, a producenci wielkiej gali zdradzają kolejne tajemnice! Okazuje się, że na święcie kina zaśpiewa amerykański piosenkarz R&B John Legend. Specjalnie napisaną na tę okazję piosenkę wykona też... prowadzący, czyli Neil Patrick Harris.

 • Hollywood idzie do urn

  Grono hollywoodzkich gwiazd zachęca do udziału w głosowaniu w wyborach prezydenckich.

 • "Milion sposobów jak zginąć na Dzikim Zachodzie" : Beczenie owiec

  Fani "Teda". Jeśli zastanawialiście się, czy warto wybrać się na nowy film Setha MacFarlane'a, bo 1) nie cierpicie westernów i 2) nie widzicie na plakacie Mili Kunis, pragnę zapewnić was, że grany przez reżysera Albert Stark ma Dziki Zachód w równie głębokim poważaniu co wy. Jeśli zaś idzie o Milę Kunis, to jeszcze nie wszystko stracone. Nie rozczarujecie się, jeśli zamiast wypatrywać jej na ekranie, po prostu nadstawicie uszu.