• Informacje na temat:

  neil tennant muzyk

Artykuły na temat: neil tennant muzyk
 • Pet Shop Boys: W basenie z Bono

  Neil Tennant, wokalista angielskiej grupy Pet Shop Boys, dość nerwowo zareagował na spotkanie z Bono. Muzyk obawiał się stanięcia twarzą w twarz z wokalistą formacji U2 - wszystko przez przeróbkę przeboju "Where The Streets Have No Name", którą londyński duet zaprezentował w 1991 roku.

 • Pet Shop Boys mówią "tak"

  "To fantastyczna płyta popowa, wykraczająca poza ramy jednego gatunku" - tak album "Yes" reklamuje Neil Tennant z Pet Shop Boys. Płyta ukaże się 23 marca.

 • Psychodelia zawładnęła Warszawą

  "Chyba wszyscy wiedzą, jaką piosenkę teraz zagramy. Dlatego nie będę jej przedstawiał" - powiedział Neil Tennant, wokalista brytyjskiego duetu Pet Shop Boys, tuż przed tym, jak drugiego dnia Summer Of Music Festival (niedziela, 10 września, Warszawa) zespół zagrał na bis swój najpopularniejszy w Polsce przebój "Go West". Przed klasykami synth popu popisowe koncerty dali m.in. neosoulowy Amp

 • "Elektryczni" Pet Shop Boys

  Legenda brytyjskiej sceny pop, formacja Pet Shop Boys już w czerwcu wydadzą nowy album zatytułowany "Electric". Po 28 latach współpracy Neil Tennant i Chris Lowe opuścili wytwórnię płytową Parlophone.

 • Cudem uniknęli śmierci

  Brytyjski duet Pet Shop Boys cudem uniknął katastrofy. Samolot którym podróżowali muzycy w ostatniej chwili ominął fragment meteorytu.

 • Pancerni Pet Shop Boys

  Nie sprawdziły się obawy tanecznego duetu Pet Shop Boys i publiczność dopisała na ich koncercie w niedzielę, 12 września, na londyńskim placu Trafalgar Square. Muzycy obawiali się, że pogoda zniechęci widzów do zobaczenia legendarnego niemego filmu "Pancernik Potiomkin" z akompaniamentem ich muzyki.

 • Pet Shop Boys: Nie jesteśmy pomyleni

  Fani brytyjskiej grupy Pet Shop Boys mieli okazję przez kilka miesięcy oglądać na londyńskim West Endzie napisany przez nich musical "Closer To Heaven". Spektakl nie został zbyt dobrze przyjęty przez krytykę, ale jak twierdzą muzycy, stało się tak dlatego, że środowisko teatralne nie chciało ich zaakceptować.

 • Pet Shop Boys boją się o pogodę

  Taneczny duet Pet Shop Boys obawia się, że ich darmowy koncert może zostać zignorowany przez wybrednych mieszkańców Londynu. Powodem może być deszczowa pogoda i brak odpowiedniej reklamy.

 • Przeszło tysiąc osób, w tym przedstawiciele rządu i parlamentu Danii oraz władz lokalnych, uczestniczyło w mszy w kościele w Roskilde, zorganizowanej w niedzielę ku czci ośmiu osób, które tragicznie zginęły podczas piątkowego koncertu grupy Pearl Jam. Do rodzin ofiar trafią pieniądze, które przeznaczone były dla zespołów Pet Shop Boys i Oasis. Po tragedii obie grupy odwołały swoje występy, narażając się jednak na krytykę ze strony organizatorów imprezy.

Wideo na temat: neil tennant muzyk
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.