• Informacje na temat:

  nelly furtado aktorka

Artykuły na temat: nelly furtado aktorka
 • Patricia Kazadi to polska aktorka, piosenkarka, konferansjerka i prezenterka. Gra na fortepianie i komponuje. Jej pasją od najmłodszych lat jest także...

 • Druga odsłona "Jak oni śpiewają"

  ..."M jak miłość zaśpiewała hit Nelly Furtado - "Maneater". Jej wykonanie urzekło jury. Otrzymała średnią 5.7 punktu. Były to najwyższe noty tego wieczoru. Tyle samo dostał Artur Chamski. Gdyby Edycie "nie(...) scenę wkroczyła Joasia Jabłczyńska z piosenką Diany King pt. "Shy guy". Aktorka zrobiła bardzo dobre wrażenie na jurorach. Od Rudiego Szuberta otrzymała pseudonim artystyczny - Asia "Guma...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Waleczna Natasza Urbańska

  Natasza Urbańska - aktorka, tancerka i piosenkarka. Do tego szczęśliwa i spełniona rodzinnie mama małej Kaliny. Jako jedna z artystek będzie promować nasz kraj w ramach projektu muzycznego "Poland... Why Not?".

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Bez Radiohead też można

  W okresie od 10 do 16 lipca br. największym bestsellerem płytowym na świecie okazał się pierwszy solowy album Thoma Yorke'a, śpiewającego w angielskiej formacji Radio head, "The Eraser". Trafił on do 241 tys. fanów, lądując tym samym na 1. miejscu globalnej listy sprzedaży płyt, jako jedyna nowość w pierwszej dziesiątce.

 • The Rolling Stones i zbuntowana Noomi

  W nocy do sieci trafił teledysk do singla "Doom And Gloom" - premierowego utworu The Rolling Stones.

 • Dubbingowy debiut Nataszy Urbańskiej

  Topowi aktorzy, historia miłosna wszech czasów i oryginalny pomysł. Tego jeszcze nie było! Romeo i Julia w świecie krasnali ogrodowych. Już na samą myśl chce się śmiać. A co dopiero, gdy główni bohaterowie mówić będą najbardziej rozpoznawalnymi głosami w Polsce.

 • Kultowy DJ w Polsce

  Już dziś (7 grudnia) we wrocławskim klubie W-Z wystąpi jeden z najważniejszych DJ-ów w historii muzyki tanecznej, Paul Oakenfold.

 • Świat: Bob Dylan na topie

  Najwięcej płyt na świecie od 28 sierpnia do 3 września br. sprzedał legendarny Bob Dylan. Pierwszy od pięciu lat album amerykańskiego barda "Modern Times" kupiło już 390 tys. fanów, dzięki czemu debiutuje on od razu na 1. miejscu ogólnoświatowej listy sprzedaży płyt.

Wideo na temat: nelly furtado aktorka
 • Druga strona muru

  Lata 70. XX wieku. Trzydziestoletnia Nelly i jej syn Aleksiej zaczynają nowe życie w zachodnich Niemczech. Udało im się uciec z Berlina Wschodniego, gdzie zostawili za sobą trudne i bolesne wspomnienia. Trzy lata wcześniej w tajemniczych okolicznościach chłopiec stracił ojca, a Nelly partnera, Wassilija. Kobieta wierzy, że po drugiej stronie muru zapewni sobie i dziecku dobre i spokojne życie. Pierwsze kroki w nowym miejscu stawiają w ośrodku dla uchodźców, oczekując na przyznanie prawa do...

 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.