• Informacje na temat:

  nelly raper

Artykuły na temat: nelly raper
 • Pay Up

  Detektyw Flack spotyka się ze swoim informatorem (w tej roli gościnnie: raper Nelly), gdy przez telefon dowiaduje się o strzelaninie, w której poważnie...

 • Czego słuchają piłkarze w szatni?

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Innego zdania jest jednak były trener Sunderlandu, a obecnie drugi szkoleniowiec Aston Villi - Roy Keane. W niedawno wydanej na Wyspach biografii "The Second Half" ("Druga połowa") legenda Manchesteru United skrytykowała swoich piłkarzy za słuchanie Abby. Z kim nie mógłby pracować Irlandczyk? Sprawdzamy, czego słuchają w szatni najwięksi piłkarze.

 • 3 miliony dolarów na imprezę urodzinową

  Raper świętował w czwartek swój szczególny dzień w towarzystwie takich gwiazd, jak Jay-Z, Bono, Nelly i Denzel Washington podczas przyjęcia, którego motywem przewodnim były "Ogrody Edenu". Sama dekoracja sali storczykami kosztowała rapera 30 tys. dolarów. P.Diddy (wł. Sean Combs) zaprosił na imprezę 500 gości, aby bawili się wraz z nim przy lejącym się strumieniami szampanie i wódce marki Ciroc...

 • Nelly chce Janet i Mariah

  Raper Nelly planuje nagrać wspólną piosenkę z Mariah Carey i Janet Jackson.

 • Nelly: Aguilera kontra Spears

  "Tilt 'Cha Head Back" to tytuł piosenki, w której wspólnie zaśpiewają Christina Aguilera i raper Nelly. Ten ostatni, przy okazji nagrywania utworu, porównał Christinę i Britney Spears.

 • Przebojowy Nelly o utraconej miłości

  Zbierający liczne nagrody film "Incepcja" Christophera Nolana (właśnie otrzymał 8 nominacji do Oscarów) zainspirował rapera Nelly'ego przy kręceniu teledysku do singla "Just A Dream" . Efekty możecie zobaczyć u nas!

 • Nelly szuka szpiku kostnego

  Amerykański raper Nelly ma zamiar zorganizować kampanię, skłaniającą ludzi do oddawania szpiku kostnego. Kieruje się przy tym osobistą motywację - jego 29-letnia siostra Jackie Donahue choruje na białaczkę i właśnie oczekuje na przeszczep szpiku.

 • Nelly i Ashanti parą!

  Potwierdziły się pogłoski, że raper Nelly (26 l.) spotyka się z wokalistką i aktorką Ashanti (24 l.). Znajomość tej dwójki datuje się od listopada 2003 roku, ale przez 12 miesięcy udawało im się utrzymać to w tajemnicy.

 • Nelly atakuje odzieżą

  Należąca do Nelly'ego marka odzieżowa Apple Bottom poszerza swój asortyment. Raper postanowił bowiem uszczęśliwić swoimi produktami również płeć piękną.

 • Ashanti i Nelly: "Tylko przyjaciele"

  Na początku grudnia pojawiły się informacje (początkowo nieoficjalne), że raper Nelly spotyka się z wokalistką Ashanti. Później potwierdził to sam Nelly. Zareagowała na to piosenkarka, która zdecydowanie zaprzeczyła stwierdzeniom, że jest dziewczyną muzyka.

Zdjęcia na temat: nelly raper
Wideo na temat: nelly raper
 • Usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków!

  USA. W kwietniu br. raper Nelly został aresztowany za posiadanie narkotyków. W samochodzie 40-latka policja znalazła m.in. metamfetaminę, marihuanę i kilka sztuk broni. Cornell Haynes, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko muzyka, został wówczas wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów. W piątek (11.12) raper stawił się w sądzie i usłyszał wyrok w tej sprawie. Nelly został

 • Druga strona muru

  Lata 70. XX wieku. Trzydziestoletnia Nelly i jej syn Aleksiej zaczynają nowe życie w zachodnich Niemczech. Udało im się uciec z Berlina Wschodniego, gdzie zostawili za sobą trudne i bolesne wspomnienia. Trzy lata wcześniej w tajemniczych okolicznościach chłopiec stracił ojca, a Nelly partnera, Wassilija. Kobieta wierzy, że po drugiej stronie muru zapewni sobie i dziecku dobre i spokojne życie. Pierwsze kroki w nowym miejscu stawiają w ośrodku dla uchodźców, oczekując na przyznanie prawa do...

 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.