• Informacje na temat:

  nergal i jego choroba

Artykuły na temat: nergal i jego choroba
 • Nergal już nie wierzy w miłość! Stracił nadzieję przez Dodę?!

  Nergal (39 l.) to jedna z barwniejszych postaci show-biznesu. Często szokował swoimi wyznaniami, a wulgaryzmy w jego wypowiedziach są na porządku dziennym. Teraz nie przebierał w słowach mówiąc, co myśli o związkach i miłości.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Nergal oburzony

  Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Darski jest poważnie chory. Nieoficjalnie mówi się, że Nergal ma białaczkę. Stowarzyszenia chrześcijańskie rozpętały burzę medialną i głoszą, że choroba będzie przyczyną nawrócenia Darskiego. Nergal wychodząc na przeciw plotkom na jego temat, w liście napisał: "Nigdy bym nie przypuszczał, że moja choroba może się stać dla pewnych osób pretekstem...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Agnieszka Szulim (35 l.) i Nergal (36 l.) są sobie coraz bliżsi. Dobrze poinformowani twierdzą, że para romansuje ze sobą już od dobrych kilku tygodni.

 • Nergal: Po moim trupie!

  Informacja o poważnej chorobie Nergala stała się okazją do licznych komentarzy, że nadszedł czas nawrócenia lidera grupy Behemoth. Dlatego muzyk postanowił na nie odpowiedzieć krótkim: "Po moim trupie!".

 • Doda i Nergal: Sto koszmarnych dni

  Choroba jej ukochanego, wokalisty zespołu Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego (33 l.), zmieniła ją. Przed obojgiem kolejny dramatyczny czas - 100 zagrożonych ostrymi powikłaniami dni oczekiwania na(...) długo Nergal będzie przebywał w takich warunkach? Wszystko zależeć będzie od jego organizmu. - W zasadzie powinien tak długo jak będzie to konieczne. Musi wzrosnąć mu ilość krwinek białych i płytkowych...

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  ...internetowej aktorki. Jego autorką jest menadżerka Przybylskiej Małgorzata Rudowska. Anna Przybylska związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, osierociła trójkę dzieci.   Aktorka od lat zachwycała widzów na dużym i małym ekranie. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów. - Wolę czekać na ciekawe...

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".