• Informacje na temat:

  nergal kobiety

Artykuły na temat: nergal kobiety
 • Szokujące wyznanie Nergala o byłej partnerce! "Symulowała, że ma raka"

  Adam "Nergal" Darski (39 l.) udzielił zaskakującego wywiadu jednej z gazet, w którym pożalił się, że był wielokrotnie manipulowany przez kobiety jego życia...

 • Internauci szydzą z romansu Agnieszki Szulim i milionera! "Używają tego samego szamponu?"

  Za życiem uczuciowym celebrytki TVN naprawdę trudno nadążyć. Zaledwie parę miesięcy temu spotykała się z synem Jacka Żakowskiego. Wcześniej u jej boku często pojawiał się Nergal. Do tego Agnieszka(...) fajne z nich chłopaki" - napisała jedna z internautek. "Trochę groteskowe ujęcie. Pani Szulim objęła swojego mężczyznę tak jak to najczęśćiej mężczyźni obejmują swoje kobiety. Może z racji tego, że ten...

 • Marcin Gortat potępił Nergala

  ...człowiekiem, grzecznym, miłym, całującym ciężarne kobiety w brzuch, stwierdził, iż Hitler też był sympatyczny. "Po wyroku sądu powiedział 'Heil Satan', co jest ewidentnym odwołaniem się do satanizmu(...)". "Uważam, że osoba tego typu, co Nergal, powinna tak naprawdę pokazać, promować co dobre i robić coś dobrego, a nie to, co robi na koncertach".

 • Nergal odpowiada Monice Olejnik

  Lider grupy Behemoth odniósł się do słów krytyki ze strony popularnej dziennikarki.

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Kate Rozz poprowadzi "The Voice of Poland"?

  Według dziennika "Fakt" żona Piotra Adamczyka będzie współprowadzącą nową edycję programu "The Voice of Poland". Partnerem Kate Rozz będzie - to już oficjalna informacja - Tomasz Kammel.

 • Co zobaczymy jesienią w TVP?

  TVP - Twoja przestrzeń ciekawości - pod takim hasłem telewizja publiczna zaprezentowała w poniedziałek, 22 sierpnia, jesienną ramówkę. Będą nowe programy, takie jak oczekiwany muzyczny show "The Voice of Poland" oraz nowe seriale - "Rezydencja" w Jedynce oraz "Wiadomości z drugiej ręki" w Dwójce.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.