• Informacje na temat:

  nergal na gali

Artykuły na temat: nergal na gali
 • Agnieszka Szulim (35 l.) i Nergal (36 l.) są sobie coraz bliżsi. Dobrze poinformowani twierdzą, że para romansuje ze sobą już od dobrych kilku tygodni.

 • Golden Gods rozdane: "The Satanist" Behemotha albumem roku!

  W poniedziałek (16 czerwca) w Londynie rozdano prestiżowe nagrody Golden Gods brytyjskiego magazynu "Metal Hammer".

 • Nergal chce zostać ojcem!

  .... Jednak związek z Anią jest podobno o wiele dojrzalszy i mniej burzliwy od poprzedniego. Nergal uwielbia dzieci i właśnie poczuł, że to już ten moment, a lepsza partnerka może się nie trafić. Podobno para już zaczęła starania o potomka. Dr Pomponik życzy owocnych starań i już wypatruje zdjęć małego "księcia ciemności" na okładce "Gali". 

 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • Nergal (39 l.) od pewnego czasu na stołecznych imprezach pojawia w towarzystwie młodziutkiej blondynki. Para zaliczyła razem m.in. pokaz Łukasza Jemioła, Roberta Kupisza czy galę wręczenia nagród jednego z miesięczników. Ostatnio paparazzi spotkali ich podczas kupna mieszkania - najlepiej zarabiający muzyk metalowy w Polsce ma już apartament m.in. w starej sopockiej willi. Wygląda na to, że...

 • Doda nagrodzona za "bycie człowiekiem"

  Doda otrzymała specjalną Różę Gali za działalność na rzecz osób chorych na białaczkę. Piosenkarka spowodowała, że do fundacji DKMS, bazy dawców komórek macierzystych, codziennie wpływa około 300 zgłoszeń. Są to potencjalni dawców szpiku.

 • Nergal chce wrócić do Dody!

  ...tygodni" - powiedziała skandalistka w wywiadzie dla "Gali" po rozstaniu z Adamem. Podobno nie chciała nawet, by Nergal pojawił się na widowni podczas jej występu na festiwalu w Sopocie. A doszły ją(...), zawodową produkcję (...). Liczę na małą rewolucję w skali kraju i dużo fermentu ha ha" - zachwycał się Nergal. Na internetowym wpisie nie poprzestał. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", Darski...

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Doda kończy 27 lat

  Dorota Rabczewska , samozwańcza królowa polskiej muzyki rozrywkowej, kończy dziś 27 lat. Piosenkarka ze świętowaniem urodzin poczeka jednak aż jej narzeczony, Nergal wróci w pełni do zdrowia.

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!