• Informacje na temat:

  nergal pantera

Artykuły na temat: nergal pantera
 • Behemoth najlepszy

  Czytelnicy opiniotwórczego, brytyjskiego magazynu "Terrorizer" podsumowali rok 2008. Behemoth górą!

 • "Wybierając śmierć" po polsku!

  Przetłumaczona już na kilka języków książka "Wybierając śmierć - Niewiarygodna historia death metalu i grindcore'a", autorstwa cenionego amerykańskiego dziennikarza Alberta Mudriana doczeka się niebawem polskiej edycji.

 • Golden Gods rozdane: "The Satanist" Behemotha albumem roku!

  W poniedziałek (16 czerwca) w Londynie rozdano prestiżowe nagrody Golden Gods brytyjskiego magazynu "Metal Hammer".

 • "Mieszanka stylistyczna"

  wkładce do albumu figuruje pod pseudonimem Otwieracz, o debiutanckiej płycie, zagranicznych koncertach, współpracy z Nergalem i nieoczekiwanej zmianie w składzie zespołu rozmawiał Lesław Dutkowski.

Wideo na temat: nergal pantera
 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.

 • Nocna randka

  Komedia w reżyserii Shawna Levy'ego ("Nowożeńcy", "Różowa pantera", "Noc w muzeum"), wg scenariusza Aline Brosh McKenna ("Diabeł ubiera się u Prady"). Podczas rutynowej kolacji na mieście znudzona para małżeńska wplatana zostaje w aferę kryminalną i musi stawić czoła skorumpowanym gliniarzom, mafijnemu bossowi i zwariowanemu taksówkarzowi. W rolach głównych: Steve Carrell ("Mała miss", "40-letni prawiczek"), Tina Fey ( serial TV "Rockefeller Plaza 30"), Mark Wahlberg ("Infiltracja" -...

 • Jaskinia zapomnianych snów 3D

  "Jaskinia zapomnianych snów" to niezwykła, poruszająca filmowa podróż w przeszłość - w głąb ludzkiej kultury i tradycji. Werner Herzog łączy tu talent reżysera, odkrywcy i poetyckiego filozofa, przedstawiając najstarsze odkryte dotąd obrazy stworzone przez człowieka. Film ma zatem olbrzymi potencjał edukacyjny, będąc cenną i niezwykle pouczającą lekcją na temat historii sztuki oraz prehistorii ludzkości. Setki naskalnych malowideł jaskini Chauvet prezentują co najmniej trzynaście różnych...