• Informacje na temat:

    nergal planuje

Artykuły na temat: nergal planuje
  • Lider metalowej kapeli Behemoth, 32-letni Nergal , zdecydował się na intymne wyznanie na łamach tabloidu. "Kocham Dodę" - stwierdził.

  • Behemoth: Kolejne protesty

    Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

  • Nergal pójdzie siedzieć?

    Gdyńska prokuratura rejonowa postawiła liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth, Adamowi "Nergalowi" Darskiemu , zarzut obrazy uczuć religijnych. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

  • Anna Przybylska od lat zachwyca

    Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

  • Nergal zamieszkał z rodzicami

    Adam "Nergal" Darski (33 l.) w ubiegłym tygodniu opuścił oddział hematologii. Czeka go kilkumiesięczna rekonwalescencja. W tym okresie będzie przebywał pod opieką rodziców w swoim mieszkaniu w Gdańsku.

  • Anna Przybylska nie żyje!

    Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

  • Nergal wraca do pracy

    W jednym z wywiadów udzielonych tuż przed przeszczepem szpiku kostnego Nergal (34 l.) wyznał, że bardzo tęskni za swoją pracą. Brakuje mu zwłaszcza koncertów, które zaczęły mu się śnić. W trakcie leczenia nie miał jednak siły na grę. Teraz Darski powoli wraca do normalności i nabiera sił. Jak donosi dzisiejszy "Fakt", lider Behemotha znowu zaczął grać na gitarze i komponować. Planuje już powrót...

  • Nergal po zatrzymaniu w Rosji: To kuriozalna sytuacja

    "To sytuacja absolutnie kuriozalna" - tak Nergal komentuje zatrzymanie muzyków swojej grupy Behemoth w Rosji. Sąd w Jekaterynburgu zdecydował o deportacji Polaków ze względu na brak odpowiednich wiz.

  • Nergal chce wrócić do Dody!

    ..., zawodową produkcję (...). Liczę na małą rewolucję w skali kraju i dużo fermentu ha ha" - zachwycał się Nergal. Na internetowym wpisie nie poprzestał. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", Darski(...) spotkania przemilczała i... rozłączyła się. Widok miny Nergala musiał być bezcenny... Wszystko wskazuje na to, że Darski próbuje odzyskać Dorotę, z którą niespodziewanie kilka miesięcy temu zerwał...

  • Nergal: Jestem poważnie chory

    Odwołanie występu na Sonisphere Festival w Finlandii przez grupę Behemoth spowodowane było kłopotami zdrowotnymi Nergala. Teraz muzyk wystosował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Wideo na temat: nergal planuje
  • Minionki

    Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem

  • Gambit, czyli jak ograć króla

    Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

  • Uciekinier

    Historia dwóch chłopców - Ellisa (Tye Sheridan) i Neckbone'a (Jacob Lofland), którzy na swej drodze spotykają zbiega o imieniu Mud (Matthew McConaughey). Mężczyzna wyznaje, że z powodu zabójstwa, jakiego dokonał w Teksasie, zmuszony jest ukrywać się przed ścigającymi go łowcami nagród. Planuje spotkać się w mieście z miłością swojego życia - Juniper (Reese Witherspoon). Sceptyczni, ale wyraźnie zaintrygowani usłyszaną historią chłopcy, postanawiają pomóc Mudowi.