• Informacje na temat:

  nergal plotki

Artykuły na temat: nergal plotki
 • Nergal nigdy nie kochał Dody?

  Powody, jakie podał Nergal w głośnym wywiadzie dla "Revolver Magazine", nie są prawdziwe!

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Nergal chce wrócić do Dody!

  Gratuluję Mała, jesteś Wielka! - napisał na swoim profilu Adam Darski (33 l.) po przesłuchaniu nowego albumu byłej ukochanej. Krążą plotki, że muzyk chce wrócić do Doroty!

 • Nergal: "Doda to dobro narodowe"

  Zmagający się z ciężką chorobą Nergal, lider grupy Behemoth, udzielił obszernego wywiadu "Gazecie Wyborczej", w której nie zabrakło wypowiedzi na temat jego ukochanej - Dody.

 • Nergal opisze Dodę w książce?

  Doda opowiadała o rozstaniu z Nergalem , gdzie tylko mogła. Teraz Darski będzie miał szansę przedstawić swoją wersję tej historii...

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Odwołanie występu na Sonisphere Festival w Finlandii przez grupę Behemoth spowodowane było kłopotami zdrowotnymi Nergala. Teraz muzyk wystosował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • To pewne: Nergal jurorem show!

  Plotki o tym, jakoby telewizja publiczna prowadziła rozmowy z Nergalem w sprawie udziału muzyka w programie, krążyły już dawna. Teraz się potwierdzają: według "Faktu", Adam właśnie podpisał umowę(...) publiczności" - czytamy. Nergal będzie jednym z czworga jurorów. Niewykluczone, że zasiądzie obok... Piaska, o którego producenci programu podobno bardzo zabiegają. TVP 2 ma bardzo ambitne plany...

 • Czesław zawsze prawdziwy

  Na zaproszenie Czesława Mozila finał programu "X Factor" oglądał na żywo Adam "Nergal" Darski. Lider grupy Behemoth opowiedział nam o swojej fascynacji popkulturą.

 • Nergal zerwał z Dodą przez telefon

  .... Pierwsze plotki o rozstaniu pary pojawiły się tuż przed chorobą Darskiego. Wówczas wydawały się one mało prawdopodobne (Doda zamieszczała na Facebooku wspólne zdjęcia z wakacji na Krecie). Sam Nergal informował swoich fanów, że "ma przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę". Dziś osoby z ich otoczenia donoszą, że muzykowi nie wszystkie zachowania wokalistki przypadały do gustu i postanowił...

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

Wideo na temat: nergal plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...

Dyskusje na temat: nergal plotki