• Informacje na temat:

  nergal po chemioterapii

Artykuły na temat: nergal po chemioterapii
 • Adam 'Nergal' Darski pokazał zdjęcie ze szpitala! Szokujące!

  Adam 'Nergal' Darski (42 l.) dokładnie 10 lat temu wygrał walkę z rakiem. Tę okrągłą rocznicę upamiętnił zdjęciem wykonanym w szpitalu. Trzeba przyznać, że wokalista był wówczas nie do poznania.

 • Nergal przechodzi chemioterapię

  Pierwsza seria chemioterapii, której poddawany jest Adam "Nergal" Darski , kończy się w połowie września. Muzyk leży obecnie w specjalnej komorze, która chroni jego organizm przed wirusami i bakteriami.

 • Nergal wyjdzie ze szpitala

  Jest szansa, że Adam Darski niebawem wyjdzie na długo wyczekiwaną, tygodniową przepustkę ze szpitala. Muzyk chwilowo czuje się gorzej po chemioterapii, ale wyniki badań ma bardzo dobre.

 • Nergal ma "zadowalające" wyniki

  Dzisiejszy "Super Express" informuje, że 33-letni narzeczony Dody, który przebywa w Klinice Hematologii i Transplantologii w Gdańsku, przechodzi właśnie drugą turę chemioterapii. Według informacji gazety, jego wyniki są "zadowalające". Niestety, stan zdrowia Nergala nie jest na tyle dobry, by można było zrezygnować z przeszczepu szpiku kostnego. Poszukiwania dawcy trwają. Zobacz również: Nergal...

 • Wciąż nie ma dawcy dla Nergala

  Adam Darski przechodzi drugą turę chemioterapii i wciąż czeka na przeszczep szpiku kostnego. Niestety, na razie nie znalazł się odpowiedni dawca.

 • Farna za młoda, by oddać szpik

  Piosenkarka Ewa Farna (17 l.) jest wzruszona tym, co przechodzi obecnie Doda i chory na białaczkę Nergal. By im pomóc, chciała zarejestrować się jako dawca szpiku. Okazało się jednak, że jest... za młoda.

 • Przełom w leczeniu Nergala?

  Jak wiadomo, 33-letni Nergal leżał w Klinice Hematologii Szpitala Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku od sierpnia, gdy zdiagnozowano u niego białaczkę. W ciągu tych dwóch miesięcy muzyk wychodził jedynie na krótkie przepustki, a Doda i koledzy z zespołu zdradzali w mediach, że jest bardzo osłabiony po kolejnych seriach chemioterapii. W końcu jednak nadszedł ten szczęśliwy dla Darskiego dzień. Jak...

 • Nergal wrócił do pracy

  Po ponad roku przerwy Nergal rozpoczął próby ze swoim zespołem. "Ta sama chemia, te same spojrzenia, te same odruchy każdego z nas" - cieszy się wokalista.

 • Nergal: Wyszedłem z tarczą!

  W poniedziałek, 17 stycznia, po blisko półrocznym pobycie w różnych szpitalach i przeszczepie szpiku kostnego, Nergal opuścił gdańską klinikę. "Czuję się nieźle" - mówi lider pomorskiego Behemotha.

 • Dzięki Dodzie uratują życie wielu ludziom

  Apel Dody o rejestrowanie się w bazie dawców szpiku kostnego spotkał się z ogromnym odzewem. Przypomnijmy, że narzeczony piosenkarki Adam 'Nergal' Darski wciąż czeka na dawcę.

Wideo na temat: nergal po chemioterapii
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...